Prasóweczka z Chicago, czyli „OFFseason po Byku”

03/07/2016
Bulls

Początek offseason przyniósł podpisy na kontraktach warte grubo ponad miliard dolarów. Bardzo przyzwoita suma jak na 48 godzin sprzedaż dóbr luksusowych w USA na pewno w najbliższym czasie będzie miała się dobrze. Jak co roku, z perspektywy fana Chicago Bulls scenariusz jest podobny i rozpisać go można w 3 krokach

  1. W kręgu zainteresowań Chicago Bulls znajduje się
  2. Chicago Bulls rozmawiali z
  3. Zawodnik X podpisał 4/5-cio letni kontrakt z innym klubem

Mam czasem w głowie przebłyski pt. „Gdyby Forman był tak samo dobrym Gm-em co skautem o grę w Chicago biłoby się pół ligi, lub jaka jest tajemnica alkowy, że z Formanem topowi zawodnicy po prostu nie chcą gadać”? Pytania i domysły pozostaną póki co tylko pytaniami i domysłami, a tymczasem przeglądając plotki i kurczący się rynek wolnych agentów na co może liczyć kibic Byków w najbliższym czasie, kto jest realnie w zasięgu Chicago?

– Rajon Rondo był wczoraj w „Windy City” i miał spotkanie z zarządem. Po spotkaniu na lotnisku dał się sfotografować z Ipadem z logo Byków i wyglądał na szczęśliwego z życia.

View post on imgur.com

Ze sportowego punktu widzenia to strzał w dziesiątkę. Do teamu w którym póki co jest Butler, zbieranina strzelców ( lepszych i gorszych ) oraz grupa biegających lubiących stawiać zasłony wysokich, Rondo, który uwielbia się dzielić piłką i liczyć kolejne asysty do świetny motyw. Gorzej z atmosferą. Butler to samiec alfa, Rondo nie należy do osób trzymających język za zębami, gdyby więc panom nie było po drodze do wspólnego sukcesu leciałyby iskry a z całym szacunkiem Fred Hoiberg nie jest chyba typem człowieka, który daje radę opanować żywioł.

– Dwyane Wade dostał od Heat propozycję rodem z 1 kwietnia. 10mln.$ to w obecnych realiach płacowych prawie minimum dla weteranów. Sam Adrian Wojnarowski podaje, że oferty w ok. 20mln/rok otrzymał z Nuggets/Bucks/Bulls, a swojego zainteresowania nie kryją też w Nowym Jorku.

– Harrison Barnes również był widziany w Chicago, jednak na niego szanse spadają z każdą kolejna godziną, choćby dlatego, że gotowego maxa ma dla niego Mark Cuban i Dallas Mavericks.

– Tyler Johnson rozmawiał z Bulls w piątek i jest to nazwisko, które chciałby u siebie Hoiberg. Młody strzelec miałby jednak szansę na kontrakt, jedynie pod warunkiem wytransferowania Mikea Dunleavyego, a nim zainteresowanie wykazuje Pat Riley. W Miami początek Lipca póki co gorszy jak w Chicago. Uciekł Joe Johnson, odszedł Lou Deng, a Amare Stoudemire żyje w alternatywnym świecie i chce trafić do Hall of Fame!

– Jordan Hill jest w kręgu zainteresowań 3 klubów, w tym Bulls. Podkoszowy po średnio udanym sezonie w Indianie nie powinien oczekiwać kosmicznych pieniędzy, patrząc jednak na sytuacje Byków ja Jordana w Chicago nie widzę. Co innego gdyby nagle wymieniony został Taj Gibson, wtedy przyda się silny gracz z paroma sezonami w NBA na koncie.

– Dion Waiters również był/jest w kręgu zainteresowań Byków. Ostatnie doniesienia wskazują jednak, że zdeterminowani do sprowadzenia strzelca będzie Vlade Divac. Dion „King” Waiters pasuje mu J

– Uwierzcie lub nie, ale Spencer Dinwiddie to przynajmniej w mediach społecznościowych Wasz nowy ulubiony zawodnik. Spencer dwoma tweetami zrobił pewnie więcej szumu niż Gar Forman masą telefonów + Spencer to gwarant, że rynek gastronomiczny w Chicago będzie miał się dobrze

View post on imgur.com

Z Joakimem i Derrickiem na Instagramie pożegnał się Taj Gibson

Happy for my guys, @stickity13 and Pooh. They deserve all the blessings coming their way. #thatsfamily #toomanystoriestotell #myBrothers

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Taj Gibson (@tajgibson22)

Ponadto, już 8 Lipca staruje Liga Letnia w Las Vegas i tak oto prezentuje się aktualny roster Byków. Rozwinięcie wszystkich nazwisk pojawi się w osobnym tekście.

View post on imgur.com

Wszystko na teraz, dobrej niedzieli -> szczególnie dla fanów Celtics i Thunder, decyzja Kevina Duranta coraz bliżej!

Kopiuj link do schowka