Plotkarski bazar – odc. 7

12/11/2012
D.J. Mbenga

D.J. Mbenga /fot. Flickr

Gdzie podpisał kontrakt DJ Mbenga, za co zawieszony został DeMarcus Cousins i jak długo będzie pauzował Chase Budinger? Odpowiedzi na te pytania w poniedziałkowym wydaniu plotkarskiego bazaru.

DJ w Chinach

Qingdao Eagles poinformowali o podpisaniu kontraktu z DJ Mbengą, byłym mistrzem NBA z Los Angeles Lakers. Mbenga nie grał profesjonalnie w koszykówkę przez rok. W skróconym przez lokaut sezonie nie znalazł sobie pracodawcy, a przed obecnymi rozgrywkami nie załapał się do składu Dallas Mavericks. W nowej drużyni ezagra u boku Tracy McGrady’ego.

2 mecze Cousinsa

NBA zawiesiła na 2 mecze DeMarcusa Cousinsa za sprzeczkę z komentatorem meczów San Antonio Spurs, Seanem Elliottem. Cousins miał się niezbyt grzecznie odzywać do byłego zawodnika Spurs. Pierwsze spotkanie kary odcierpiał w niedzielę w meczu przeciwko Lakers. To już drugi zawodnik Kings, po Thomasie Robinsonie, który został zawieszony w tym sezonie.

[reklama]

Szpital w Minneapolis

Chase Budinger dołączył do grona kontuzjowanych zawodników Timberwolves. Niski skrzydłowy przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało zerwanie łękotki w lewym kolanie. Jeszcze w tym tygodniu zawodnik podda się operacji. Standardowa rehabilitacja w takich przypadkach trwa około 2 miesięcy. Wolves skontaktowali się już z agentami Josha Howarda i Mickaela Pietrusa w sprawie ewentualnego podpisania z nimi kontraktu.

Piotr Zarychta @ Twitter

Kopiuj link do schowka