Plotkarski bazar – odc. 100

25/09/2013
Grant Hill

fot. Flickr

Kolejny gracz dołączył do grona zadzierających z prawem tego lata. Grant Hill ma nowe zajęcie już po zakończeniu kariery, a NBA lada dzień ogłosi gospodarza All-Star Weekend 2016.

Gallinari spóźni się na start sezonu

Skrzydłowy Denver Nuggets, Danilo Gallinari powiedział w wywiadzie dla SkySport24, że nie weźmie udziału w przygotowaniach do sezonu, a także opuści jego pierwszy miesiąc. To oznacza, że do gry wróci najwcześniej w końcówce listopada. To nie są do końca złe wieści, bo pojawiały się już takie, że miałby się pojawić na parkiecie dopiero w okolicach stycznia. W ostatnim sezonie Gallo notował średnio 16.2 punktu, 5.2 zbiórki i 2.5 asysty.

Jared Sullinger kolejnym graczem z aktem oskarżenia

Podczas tego lata liczba graczy, którzy zostali postawieni w stan oskarżenia jest w NBA bardzo duża. Po DeAndre Ligginsie Lamarze Odomie Mikeu Budenholzerze, Craigu Ehlo czy kilku innych graczach, przyszła pora na Jareda Sullingera Drugoroczniak w barwach Boston Celtics został oskarżony o przemoc domową w stosunku do własnej dziewczyny. Zgodnie z informacjami Associated Press, Jared miał ją przykuć do łóżka i podłogi we własnym domu. Jego partnerka wycofała już oskarżenie, ale prokuratorzy chcą zbadać jeszcze sprawę, zanim ją zamkną.

[reklama]

Toronto gospodarzem All-Star Weekend 2016?

Ekspansja NBA trwa w najlepsze. W 2016 roku pierwszy raz weekend gwiazd ma się odbyć poza granicami USA. Jak poinformował dziennik Toronto Star, Air Canada Centre ma być miejscem, w którym w 2016 roku zobaczymy największe gwiazdy ligi. Będzie to swego rodzaju ukoronowanie 20 lat drużyny w NBA. W ostatecznym głosowaniu Toronto miało wygrać z Cleveland. W 2014 roku All-Star Weekend zostanie rozegrany w Nowym Orleanie, a rok później w Nowym Jorku.

Grant Hill twarzą NBA Inside Stuff

Po 8 latach do telewizji wraca NBA Inside Stuff Ten program prowadzony przez Ahmada Rashada w latach 1990-2005 był jednym z najpopularniejszych o koszykówce. Nowym prowadzącym będzie w nim Grant Hill, który szybko znalazł dla siebie pracę po zakończeniu kariery. Jego współprowadzącym będzie Kristen Ledlow, która pracowała w ostatnich latach w Atlancie, gdzie miała swój program radiowy o sporcie.

Sixers wreszcie podpisali kontrakt z Carterem-Williamsem

Trochę to trwało, ale wreszcie Philadelphia 76ers podpisali umowę debiutancką z Michaelem Carterem-Williamsem Wybrany z 11 numerem zawodnik zarobi w pierwszym roku 1.8 miliona dolarów, w drugim 1.9, a ewentualnie w trzecim i czwartym odpowiednio 2.0 miliona i 2.7 miliona dolarów. W ostatnich dniach Sixers podpisali też debiutancki kontrakt z Nerlensem Noelem

Kopiuj link do schowka