Nowy sezon NBA wystartował! Gdzie oglądać mecze?

23/10/2019
fot. wikimedia commons

Sezon regularny NBA 2019/20 rozpoczęty! W jaki sposób obejrzeć można mecze powracającej po kilku miesiącach przerwy najlepszej ligi świata?

NBA wraca na parkiety! Mecze najlepszej ligi świata obstawiać możesz na stronie PZBUK!

Minionej nocy rozpoczął się nowy sezon NBA – odbyły się dwa pierwsze mecze sezonu zasadniczego, w których to Raptors po odebraniu pierścieni pokonali Pelicans, a Clippers okazali się lepsi w derbach Los Angeles przeciwko Lakers. Było to jednak jedynie formalne rozpoczęcie sezonu – prawdziwe zmagania rozpoczynają się dziś – NBA już drugiego dnia sezonu przyniosła nam 11 meczów! Jest z czego wybierać, każdy kibic znajdzie coś dla siebie. Tylko… Jak i gdzie te mecze obejrzeć?

Poza drogim w utrzymaniu League Passem, oraz ograniczoną ramówką Canal+, legalne oglądanie meczów online umożliwia strona PZBUK – jeśli jesteś zarejestrowany, a na koncie masz przynajmniej 1 zł, na stronie znajdziesz transmisje wszystkich meczów na żywo. Oglądać możesz na stronie WWW na wszystkich urządzeniach, jak również w aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie PZBUK.

Wystarczy zalogować się na stronie, wejść w zakładkę “zakłady”, odnaleźć dział “Koszykówka NBA”, a naszym oczom ukaże się taki oto obrazek:

Zielone kółko z trójkątnym znakiem “play” oznacza to, że dane spotkanie obejrzeć można za pośrednictwem PZBUK.

Zarejestruj się jeszcze dziś przy użyciu kodu “ZKNBA” i odbierz powitalny bonus o wartości 500 zł!

Kopiuj link do schowka