Nowe buty LeBrona za 315 dolców.

22/08/2012
<a href="https://zkrainynba.com/inne/buty/nowe-buty-lebrona-za-315-dolcow/attachment/a-look-at-nikes-new-lebron-x-set-to-hit-stores-this-fall-image-via-www-lebronjames-com_" rel="attachment wp-att-23810"><img class="aligncenter size-full wp-image-23810" title="A-look-at-Nikes-new-LeBron-X-set-to-hit-stores-this-fall.-Image-via-www.lebronjames.com_" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/08/A-look-at-Nikes-new-LeBron-X-set-to-hit-stores-this-fall.-Image-via-www.lebronjames.com_.jpg" alt="" width="549" height="338" /></a>Nike dopiero co wypuściło na rynek nowy model Hyperdunk, który i tak pewnie większość z nas może tylko pooglądać na zdjęciach, a już wyszła nowa para z popularną "łyżwą". Mowa o nowych "LeBronach". <!--more--> Na początek wspomnę, że model LeBron's X jest najdroższą parą butów w histori tej firmy. <strong>$315 za parę butów</strong>. Crazy! W przeliczeniu na nasze złotówki, przy obecnym kursie dolara zapłacimy za nie około 1020zł. Poprzedni model czyli Lebron's 9 kosztowały 190 dolców. Jest różnica...Na tą chwilę za dużo o nich nie wiemy. Mają wejść do sklepów, albo w następnym miesiącu, albo za dwa miesiące. Oczywiście w Stanach. U nas nie mówi się kiedy i czy w ogóle się pojawią.Oczywiście James miał je już na stopach, grał w nich nawet na olimpiadzie.<a href="https://zkrainynba.com/inne/buty/nowe-buty-lebrona-za-315-dolcow/attachment/lebron-james-debuted-the-lebron-x-during-team-usas-gold-medal-game-against-spain-getty-images" rel="attachment wp-att-23811"><img class="aligncenter size-full wp-image-23811" title="LeBron-James-debuted-the-LeBron-X-during-Team-USAs-gold-medal-game-against-Spain.-Getty-Images" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/08/LeBron-James-debuted-the-LeBron-X-during-Team-USAs-gold-medal-game-against-Spain.-Getty-Images.jpg" alt="" width="310" height="233" /></a>Dopiero zacząłem zbierać na wspomniane Hyperdunk, a tu wychodzi coś takiego. Sory Nike, ale mało "regular people" się na nie skusi.<strong><a href="https://twitter.com/AdamWisniewski_">Adam Wiśniewski @Twitter</a></strong>

Nike dopiero co wypuściło na rynek nowy model Hyperdunk, który i tak pewnie większość z nas może tylko pooglądać na zdjęciach, a już wyszła nowa para z popularną “łyżwą”. Mowa o nowych “LeBronach”.

Na początek wspomnę, że model LeBron’s X jest najdroższą parą butów w histori tej firmy. $315 za parę butów. Crazy! W przeliczeniu na nasze złotówki, przy obecnym kursie dolara zapłacimy za nie około 1020zł. Poprzedni model czyli Lebron’s 9 kosztowały 190 dolców. Jest różnica…

Sponsor serwisu

Na tą chwilę za dużo o nich nie wiemy. Mają wejść do sklepów, albo w następnym miesiącu, albo za dwa miesiące. Oczywiście w Stanach. U nas nie mówi się kiedy i czy w ogóle się pojawią.

Oczywiście James miał je już na stopach, grał w nich nawet na olimpiadzie.

Dopiero zacząłem zbierać na wspomniane Hyperdunk, a tu wychodzi coś takiego. Sory Nike, ale mało “regular people” się na nie skusi.

Adam Wiśniewski @Twitter

Kopiuj link do schowka