Nicolas Batum jest zmuszony trochę odpocząć

19/03/2018
Nicolas Batum

Jak podaje Adrian Wojnarowski z ESPN, skrzydłowy Charlotte Hornets, Nicolas Batum, może opuścić kilka najbliższych spotkań. Jego absencja będzie spowodowana zapaleniem ścięgna Achillesa, wykrytego po przeprowadzeniu badań przy pomocy rezonansu magnetycznego.

Termin powrotu jest uzależniony od tego jak kontuzjowana kończyna zawodnika zareaguje na przeprowadzane zabiegi rehabilitacyjne. Warto nadmienić, że to nie jest pierwsza kontuzja Batuma w tym sezonie. Z powodu urazu łokcia, którego nabawił się podczas jednego z meczy przedsezonowych, musiał on opuścić pierwsze 12 spotkań sezonu regularnego.

Sponsor serwisu

Bieżące rozgrywki są dla Francuza wyjątkowo nieudane. Z pewnością można powiedzieć, że najgorsze od kiedy reprezentuje on klub należący do Michaela Jordana. Jego średnie to 11.9 punktu, 5 zbiórek, 5 asyst i 1 przechwyt na mecz. Niby tragedii nie ma, ale jak zarabia się 24 miliony dolarów rocznie to wypadałoby reprezentować trochę wyższy poziom. Tym bardziej, że zdarzały mu się spotkania, w których zdobywał mniej niż 5 punktów.

Kopiuj link do schowka