New York Knicks tracą Kevina Knoxa

21/10/2018
fot. Noah Murray/USA TODAY Sports

Bardzo złe wieści dla fanów New York Knicks. Ich debiutant Kevin Knox, doznał dzisiaj poważnej kontuzji przeciwko Boston Celtics.

To nie będzie łatwy sezon dla New York Knicks. Dalej nie ma żadnej pewności dotyczącej powrotu Kristapsa Porzingisa, a teraz Nowojorczycy doznali kolejnego ciosu. Ich debiutant i nadzieja na przyszłość, Kevin Knox także doznał kontuzji. Skrzydłowy bardzo poważnie skręcił kostkę w dzisiejszym starciu z Boston Celtics.

Sponsor serwisu

Do całego zdarzenia doszło na niecałe dwie minuty przed końcem pierwszej kwarty, podczas kontry wyprowadzanej przez Kevina:

Źródło: Youtube.com/CliveNBAParody

Knox oczywiście nie był w stanie rzucać osobistych, a z parkietu zszedł przy pomocy kolegów. Po prześwietleniu okazało się, że debiutant będzie poza grą przez kolejne dwa lub nawet cztery tygodnie. Skręcenie zatem okazało się poważne. Najczęściej przy podobnych urazach bowiem zawodnicy NBA nie opuszczają więcej niż jednego tygodnia.

Knox zaliczał całkiem niezły start. W pierwszych dwóch spotkaniach notował 13,5 pkt 3 zbiórki, przechwyt i blok w 26 minut na parkiecie.

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins

Kopiuj link do schowka