NBA2K12: Nie będzie debiutantów, jest nowy trailer

08/09/2011
<a rel="attachment wp-att-2444" href="http://zkrainynba.pl/?attachment_id=2444"><img class="aligncenter size-full wp-image-2444" title="052k12" src="http://zkrainynba.pl/wp-content/uploads/2011/09/052k12.jpg" alt="" width="500" height="282" /></a>Wypłynęły kolejne informacje dotyczące najnowszej produkcji 2k Sports. Tym razem dowiedzieliśmy się, że w najnowszej wersji nie zobaczymy tegorocznych debiutantów.<!--more-->Pomimo lokautu w NFL debiutanci z futbolu amerykańskiego pojawiają się w najnowszej wersji Madden NFL, ale wynika to tylko i wyłącznie z tego powodu, że umowa pomiędzy ligą, zawodnikami, a producentem gry jest inaczej skonstruowana niż w NBA. Dlatego też w październiku jak tylko gra ujrzy światło dzienne, nie będzie możliwości gry chociażby <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/i/irvinky01.html">Kyrie Irvingiem</a></strong>.Do dyspozycji będą składy aktualne na dzień 30 czerwca, czyli takie jak obecnie, ale brak możliwości gry najświeższym narybkiem będzie na pewno dużym minusem. Pojawią się oni w grze dopiero po zakończeniu lokautu i zostaną dołączeni do gry za pomocą oficjalnego update'u składów.Pojawił się też kolejny trailer gry. Cudo, zobaczcie sami:http://www.youtube.com/watch?v=rDEyePvEw0I

Wypłynęły kolejne informacje dotyczące najnowszej produkcji 2k Sports. Tym razem dowiedzieliśmy się, że w najnowszej wersji nie zobaczymy tegorocznych debiutantów.

Pomimo lokautu w NFL debiutanci z futbolu amerykańskiego pojawiają się w najnowszej wersji Madden NFL, ale wynika to tylko i wyłącznie z tego powodu, że umowa pomiędzy ligą, zawodnikami, a producentem gry jest inaczej skonstruowana niż w NBA. Dlatego też w październiku jak tylko gra ujrzy światło dzienne, nie będzie możliwości gry chociażby Kyrie Irvingiem.

Do dyspozycji będą składy aktualne na dzień 30 czerwca, czyli takie jak obecnie, ale brak możliwości gry najświeższym narybkiem będzie na pewno dużym minusem. Pojawią się oni w grze dopiero po zakończeniu lokautu i zostaną dołączeni do gry za pomocą oficjalnego update’u składów.

Pojawił się też kolejny trailer gry. Cudo, zobaczcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=rDEyePvEw0I

Kopiuj link do schowka