NBA 2k12 – legendy na parkiecie

08/08/2011
<a rel="attachment wp-att-1357" href="http://zkrainynba.pl/?attachment_id=1357"><img class="aligncenter size-full wp-image-1357" title="052k12" src="http://zkrainynba.pl/wp-content/uploads/2011/08/052k12.jpg" alt="" width="500" height="282" /></a>Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza informacja na temat najnowszej gry z serii NBA2K. Mówiła ona o tym, że na różnych okładkach gry będą trzy legendy NBA - <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/j/jordami01.html">Michael Jordan</a>, <a href="http://www.basketball-reference.com/players/b/birdla01.html">Larry Bird</a> </strong>i<strong> <a href="http://www.basketball-reference.com/players/j/johnsma02.html">Magic Johnson</a></strong>. Teraz pojawiły się informacje odsłaniające kolejne aspekty gry.<!--more-->W grze pojawi się nowy moduł <em>"NBA's Greatest"</em>, który pozwoli graczom rozegranie piętnaście największych spotkań w historii ligi NBA piętnastoma największymi gwiazdami. Jak zapowiada trailer gry: <em><strong>"His airness is back. This time he brought friends"</strong></em>.Gwiazdy, które pojawią się w grze to: Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/a/abdulka01.html">Kareem Abdul-Jabbar</a></strong> i <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/e/ervinju01.html">Julius Erving</a></strong>. Historyczne rozgrywki będą posiadały pełne składy drużyn, odwzorowanie hal i będą pokazywane w taki sam sposób, jak telewizje relacjonowały mecze w czasach, w których te spotkania były realizowane w rzeczywistości.Dodatkiem będzie możliwość odblokowania opcji, która pozwoli na zmierzenie się drużyn historycznych z obecnymi, także gratką dla fanów gry będzie możliwość zmierzenia się Michaelem Jordanem z <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/b/bryanko01.html">Kobe Bryantem</a></strong> lub <strong><a href="http://www.basketball-reference.com/players/j/jamesle01.html">LeBronem Jamesem</a></strong>.Jedyne pytanie, jakie pozostaje, to w jakich składach zostaną zaprezentowane obecne drużyny ligowe, gdyż lokaut wprowadzony w NBA zawiesił rozgrywki i wielu zawodników pozostaje bez przynależności klubowej. O tym dowiemy się już 4 października, kiedy to zaplanowana jest światowa premiera gry.http://www.youtube.com/watch?v=zbV7MELqXKw

Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza informacja na temat najnowszej gry z serii NBA2K. Mówiła ona o tym, że na różnych okładkach gry będą trzy legendy NBA – Michael Jordan, Larry Bird i Magic Johnson. Teraz pojawiły się informacje odsłaniające kolejne aspekty gry.

W grze pojawi się nowy moduł “NBA’s Greatest”, który pozwoli graczom rozegranie piętnaście największych spotkań w historii ligi NBA piętnastoma największymi gwiazdami. Jak zapowiada trailer gry: “His airness is back. This time he brought friends”.

Gwiazdy, które pojawią się w grze to: Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar i Julius Erving. Historyczne rozgrywki będą posiadały pełne składy drużyn, odwzorowanie hal i będą pokazywane w taki sam sposób, jak telewizje relacjonowały mecze w czasach, w których te spotkania były realizowane w rzeczywistości.

Dodatkiem będzie możliwość odblokowania opcji, która pozwoli na zmierzenie się drużyn historycznych z obecnymi, także gratką dla fanów gry będzie możliwość zmierzenia się Michaelem Jordanem z Kobe Bryantem lub LeBronem Jamesem.

Jedyne pytanie, jakie pozostaje, to w jakich składach zostaną zaprezentowane obecne drużyny ligowe, gdyż lokaut wprowadzony w NBA zawiesił rozgrywki i wielu zawodników pozostaje bez przynależności klubowej. O tym dowiemy się już 4 października, kiedy to zaplanowana jest światowa premiera gry.

Kopiuj link do schowka