Milwaukee Bucks zainteresowani środkowym Heat

31/01/2018
Hassan Whiteside

Milwaukee Bucks poszukują wzmocnień. Pozycją najsłabiej obsadzoną jest u nich środek i właśnie centrzy pozostają w obrębie ich poszukiwań. Według najnowszych doniesień, na ich listę trafił właśnie Hassan Whiteside.

Środkowy Heat to jeden z dwóch głównych celów Bucks przed nadchodzącym trade deadline. Drugim niezmiennie pozostaje DeAndre Jordan.

Sponsor serwisu

Hassan Whiteside rozgrywa solidny sezon w Heat, lecz nie imponuje równie bardzo co w zeszłych rozgrywkach, dlatego też w zespole z Florydy nie jest uważany za niezbędnego. Jednakże Miami zajmuje obecnie 4 miejsce na Wschodzie i zależy im na utrzymaniu przewagi parkietu w playoffs. Dlatego też tylko naprawdę kusząca oferta mogłaby przekonać Rileya i spółkę do rozpoczęcia rozmów. Jaka?

Według informacji, Bucks musieliby w wymianie umieścić Jabariego Parkera, który dopiero wraca na parkiet po kontuzji. Milwaukee wyczekuje jego powrotu i według wszelkich danych niekoniecznie chce się go pozbyć. Jednakże, Kozły aktywnie monitorują sytuację Whiteside’a i możliwe, że zaproponują jakiś deal jeszcze przed czwartkiem 8 lutego.

Sytuacja z DeAndre jest inna, lecz wcale nie łatwiejsza dla Milwaukee. Przede wszystkim, Clippers jeśli będą handlować DJ to będą oczekiwać młodych, obiecujących graczy, zatem najprawdopodobniej także będzie trzeba poświęcić Parkera. Dodatkowo picki w drafcie z pewnością również są pożądane przez team z Los Angeles.

Co prawda, coach Rivers zaprzeczył, jakoby w ogóle Jordan był na liście transferowej, lecz można to uznać za zwykłą kurtuazję, gdyż chyba nikt nie oczekuje, że Clippers zamierzają opierać przebudowującą się drużynę na DeAndre. Tym bardziej, że obecnie wzbudza on chyba największe zainteresowanie na rynku spośród graczy LAC.

Kogo byście widzieli w barwach Bucks? Hassan czy DeAndre? Whiteside dał ostatnio popis przeciw Kozłom:

Kopiuj link do schowka