Mike Malone na kolejne lata w Denver

18/10/2018
fot. Kevin Beaty/Denverite

Mike Malone dogadał się w środę z włodarzami Denver Nuggets w sprawie przedłużenia swojego kontraktu o kolejne dwa lata.

Malone wchodził właśnie w ostatni rok swojej dotychczasowej umowy z Bryłkami. Wczoraj jednak zespół oficjalnie ogłosił sukces w negocjacjach dotyczących przedłużenia kontraktu. Jak poinformował Adrian Wojnarowski z ESPN, Mike będzie trenował w stanie Kolorado jeszcze minimum dwa sezony.

Sponsor serwisu

Malone rozpoczął właśnie czwarty sezon na stanowisku head coacha Nuggets. Z każdym kolejnym sezonem Denver poprawiało swój bilans. Mimo wszystko cały czas zespół pozostaje poza playoffami, chociaż jak pamiętamy w zeszłym roku byli o włos od awansu do fazy posezonowej, tracąc szansę na playoffs w wyniku bezpośredniego starcia z Minnesotą Timberwolves w ostatnim meczu regular season.

Ogólny bilans obecnego trenera Nuggets wynosi 119 zwycięstw i 127 porażek.

Denver posiadają bardzo utalentowany zespół z Nikolą Jokicem na czele. Problemem jednak, który może poważnie blokować ich dalsze sukcesy była jedna z gorszych defensyw w lidze. Jak będzie w tym roku? Widzicie Nuggets w playoffach? Sezon rozpoczęli od wyjazdowego zwycięstwa przeciwko Los Angeles Clippers, którzy będą jednym z (wielu) rywali Bryłek do awansu do najlepszego ósemki Zachodu.

Źródło: Youtube.com/Rapid Highlights

Kopiuj link do schowka