Middleton: Zobaczycie nowego, lepszego Giannisa

09/10/2018
Giannis fot. Maddie Meyer/Getty Images

Giannis Antetokounmpo jest już jednym z najlepszych koszykarzy na świecie. Khris Middleton zapowiada natomiast, że lider Bucks w tym sezonie wejdzie na jeszcze wyższy poziom.

Middleton gra z Giannisem od początku jego kariery. Z bliska zatem widzi, jakie postępy robi ten chłopak każdego roku. Już w zeszłym roku, Antetokounmpo skończył na szóstym miejscu w głosowaniu na MVP. Khris jednak uważa, że w tym sezonie, podobnie jak w praktycznie każdym dotychczasowym, Greek Freak jeszcze się poprawi.

Sponsor serwisu

Grecki skrzydłowy jak dotąd w każdym kolejnym sezonie notuje więcej punktów i zbiórek, wszystko na coraz lepszej skuteczności z gry.

Elementem, który w tym roku ma być wyraźnie lepszy jest rzut, szczególnie zza łuku:

“Myślę, że zobaczycie całkiem nowego Giannisa w tym roku. Zobaczycie gościa, który mniej się waha i rzuca znacznie swobodniej. Będzie oddawał rzuty zza łuku i z półdystansu, ale bez zastanawiania się i forsowania.”

“Myślę, że nasz system w ataku będzie dla niego idealny, nie będzie już musiał tak obciążać swojego ciała. Oczywiście będą chwile w których spuści głowę na dół i wbije się pod kosz. To w końcu robi najlepiej. Jednak uważam, że zobaczycie nowego Giannisa, przynajmniej w kwestii rzutów za trzy i bardziej swobodnej gry.”

Sam Giannis również wspominał o tym przed startem sezonu:

“Jestem podekscytowany tym sezonem. Będę trafiał zza łuku podczas meczu.”

Popularny Antek już teraz był koszmarem dla obrońców. Jeśli faktycznie doda regularny i dobry rzut do swojego arsenału ofensywnego, stanie się praktycznie nie do zatrzymania.

Czy zatem takie obrazki staną się codziennością?

Kopiuj link do schowka