Ben Simmons, Rudy Gobert

Nasze typy

Nasz typ Kurs Nasz bonus
wygrana Cavaliers & suma punktów (-222,5) 3.20 40 zł FREEBET
Kursy na typ 1x2 są zaskakująco wyrównane - musi być to efekt nie tylko kilku zwycięstw Thunder w ostatnim czasie, ale też tego, że dla Cavaliers jest to wyjazdowy mecz back-to-back. Zeszłej nocy w Houston nie namęczyli się jednak przesadnie - Donovan Mitchell sobie odpoczął pod pretekstem problemów z pachwiną, duże minuty dostali rezerwowi jak Dean Wade czy Cedi Osman, a wygrać udało się tak czy inaczej. Co do linii punktowej - znów jest ona trochę zawyżona. Cavs zdobywają w tym sezonie średnio tylko 111,5 punktu na mecz (27. miejsce w lidze), natomiast Thunder zdobywają w tym  średnio 116,9 punktu. Zaskakująco dużo, ale trzeba brać pod uwagę, że to wynik średni - wliczający także wyniki przeciwko obronom słabym; słabszym niż najlepsza w lidze defensywa Cavaliers (109,6 punktu na 100 posiadań). Z ciekawostek - ostatnie starcie tych zespołów skończyło się wynikiem 110:102 dla Cavs, co daje sumę niższą o 10 punktów od obecnej linii. Kolejna ciekawostka - Cavaliers, którzy zagrają w back-to-back, najmniej punktów zdobywają właśnie w back-to-backach (104,4 na mecz, a wygrali aż 5 z 7 takich starć) - po dniu przerwy zdobywają już 106,6, a po dwóch dniach 110,6.