Manu Ginobili asystentem w Spurs?

25/09/2018
fot. David Banks/AP

Manu Ginobili dopiero co ogłosił zakończenie swojej kariery, a już możliwy jest jego powrót do NBA. Tym razem jednak w roli asystenta trenera.

Zaledwie miesiąc temu Ginobili ogłosił zakończenie swojej pięknej koszykarskiej kariery w San Antonio Spurs, a już pojawiła się możliwość rozpoczęcia nowego etapu, również w Teksasie. Jak się bowiem okazuje, trener Gregg Popovich postanowił zaprosić Argentyńczyka na obóz dla trenerów zespołu:

Sponsor serwisu

“Kiedy się dowiedziałem, że nie będzie więcej grał, rozmawialiśmy o tym co będzie robił, czy będzie pojawiał się czasem na treningach jak Timmy. Wzięliśmy go nawet na nasz obóz trenerski w zeszłym tygodniu. Spędził z nami trochę czasu próbując wypracować strategię na nadchodzący sezon.”

“Chcemy trzymać go blisko organizacji, podobnie jak Timmy’ego i… Matta Bonnera. Ale jego nie słuchamy, każemy mu tylko żartować.”

Ginobili nie odrzucił tej propozycji, zatem nie jest całkowicie wykluczone, że nie pojawi się jeszcze kiedyś na ławce Ostróg, tym razem w garniturze i z tabliczką. Wcześniej dotarły do nas informacje, że Tony Parker otrzymał propozycję niejako grającego trenera, lecz odrzucił ją na rzecz Hornets. Jeśli tylko Manu wykaże chęci, miejsce z pewnością się znajdzie.

Kopiuj link do schowka