Los Angeles Lakers wolą Klaya od Kawhi?

07/09/2018
fot. Kyle Terada/USA TODAY Sports

Los Angeles Lakers już oczekują lata 2019 roku, kiedy to na rynku będą kolejne wielkie nazwiska. Jak się okazuje ich faworytem ma być Klay Thompson.

Los Angeles Lakers odnieśli wielki sukces pozyskując tego lata LeBrona Jamesa. Jednakże, nie udało im się dodać do LBJ-a żadnej gwiazdy. Magic Johnson i Rob Pelinka nie spanikowali jednak i spokojnie oczekują na przyszłe lato, gdzie pojawi się cała plejada gwiazd na rynku.

Sponsor serwisu

W związku z tym, Lakers pojawiają się w plotkach dotyczących niemal każdego gwiazdora. Mówiło się o Butlerze, spekulowano nawet o połączeniu sił Jamesa z Durantem, lecz niezmiennie faworytem pozostawał Kawhi Leonard, który wymusił swoje odejście ze Spurs z nadzieją na dołączenie do Jeziorowców. Teraz jednak okazuje się, że to wcale nie Leonard ma być najważniejszym celem w Los Angeles. Tym kimś ma być Klay Thompson.

Tak przynajmniej stwierdziła Ramona Shelbourne z ESPN:

“Jeśli chodzi o cele Lakers na przyszłe okienko, to rozważą każdego zawodnika, który będzie chciał dla nich grać. Wnioskując na podstawie rozmów z ludźmi z otoczenia mam przeczucie, chociaż wiem, że to wciąż bardzo wcześnie na takie przewidywanie, ale myślę, że celują w Klaya. Myślę, że to będzie najlepszy zawodnik patrząc na jego zestaw umiejętności i to jakby się wpasował w zespół.”

“Oczywiście Kawhi jest także świetnym zawodnikiem, ale najpierw zobaczmy czy nie zostanie w Toronto. Wydaje mi się, że na ten moment Klay im się bardziej podoba.”

Takie informacje mogą zaskakiwać, szczególnie w obliczu ostatnich komentarzy na temat przywiązania Thompsona do Warriors. Ramona ma na ten temat trochę inne zdanie:

“Myślę, że Klay faktycznie zostanie Wojownikiem, jeśli wszystko w tym zespole pozostanie takie jak obecnie.”

Niezależnie od chęci Lakers, wyciągnięcie akurat Klaya może być naprawdę niezwykle trudne i na ten moment Kawhi wydaje się być znacznie bardziej realną opcją. A Waszym zdaniem kto lepiej pasowałby do Lakers i LeBrona?

Kopiuj link do schowka