Lillard na spotkaniu z właścicielem Blazers

23/01/2018
Damian Lillard recap fot. Sam Forencich/NBAE via Getty Images

Damian Lillard od kilku lat jest liderem drużyny Portland Trail Blazers i choć sam gra bardzo dobrze, to zespół nie jest poważnym kandydatem do walki o najwyższe trofea.  W ostatnim czasie Dame spotkał się z właścicielem klubu, Paulem Allenem, aby przedyskutować powody tej sytuacji.

Według informacji, Lillard zażądał spotkania z właścicielem Blazers z dwóch powodów. Po pierwsze chciał zapewnić go o swej całkowitej lojalności względem jedynego profesjonalnego klubu w jakim grał. Po drugie natomiast chciał otrzymać zapewnienie, że Blazers mają plan i organizacja zamierza budować prawdziwie mistrzowski team.

Sponsor serwisu

Paul Allen, jeden z założycieli Microsoftu i właściciel nie tylko Blazers, ale także Seattle Seahawks (NFL), zgodził się na spotkanie, lecz poważnie obawiał się, że Dame zażąda wymiany do innego zespołu. Szczęśliwie dla PTB, nic takiego nie miało miejsca. Dla Allena spotkania ze swymi zawodnikami nie są żadną nowością, lecz po raz pierwszy zdarzyło mu się rozmawiać w cztery oczy z Lillardem.

We dwójkę omawiali sprawy zespołu i ewentualnych wzmocnień. Według doniesień, Dame miał wyrazić pełne wsparcie dla trenera Stottsa, lecz zakwestionować transfer Willa Bartona do Denver w lutym 2015 roku, zatem poruszano również kwestie dosyć odległe.

Według najnowszych doniesień, Portland próbowało pozyskać DeAndre Jordana, lecz ich oferta nie zainteresowała Clippers. Możemy zatem spodziewać się pewnej aktywności drużyny z Oregonu podczas nadchodzącego trade deadline.

 

Kopiuj link do schowka