LeBron mówi o “nowych’ Heat

28/09/2012
<a href="https://zkrainynba.com/nba/news/lebron-mowi-o-nowych-heat/attachment/nba_u_lebron-trophy13_576" rel="attachment wp-att-24700"><img class="aligncenter size-full wp-image-24700" title="nba_u_lebron-trophy13_576" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/09/nba_u_lebron-trophy13_576.jpg" alt="" width="422" height="223" /></a>Miami Heat, tak jak parę innych drużyn ma dziś "Media Day". Zdjęcia, wywiady i te sprawy. LeBron James wypowiedział się na temat aktualnego składu Heat. Twierdzi, że będą jeszcze mocniejsi. <!--more--> "<em>Mamy potencjał, by być znacznie lepsi</em>". Tak na początek powiedział LBJ.Te słowa padły po tym jak Miami zdobyło drugi tytuł w historii klubu, a pierwszy z "Big 3". Pamiętajmy też, że James został MVP, a wymaga od siebie jeszcze więcej. Pomyśleć teraz czego możemy oczekiwać od tegorocznego składu Heat?! Strach się bać.Ray Allen i Rashard Lewis doszli tego lata do Miami. Dwóch świetnych strzelców za 3. Dodajmy do tego Chalmersa, Millera, Battiera, Jonesa i Bosha, który w finałach rzucał trójki nad zawodnikami Thunder. Może na to za wcześnie, ale ta drużyna może być najlepsza zza łuku. Zapamiętajcie te słowa.<strong><a href="https://twitter.com/AdamWisniewski_">Adam Wiśniewski @Twitter</a></strong>

Miami Heat, tak jak parę innych drużyn ma dziś “Media Day”. Zdjęcia, wywiady i te sprawy. LeBron James wypowiedział się na temat aktualnego składu Heat. Twierdzi, że będą jeszcze mocniejsi.

Mamy potencjał, by być znacznie lepsi“. Tak na początek powiedział LBJ.

Sponsor serwisu

Te słowa padły po tym jak Miami zdobyło drugi tytuł w historii klubu, a pierwszy z “Big 3”. Pamiętajmy też, że James został MVP, a wymaga od siebie jeszcze więcej. Pomyśleć teraz czego możemy oczekiwać od tegorocznego składu Heat?! Strach się bać.

Ray Allen i Rashard Lewis doszli tego lata do Miami. Dwóch świetnych strzelców za 3. Dodajmy do tego Chalmersa, Millera, Battiera, Jonesa i Bosha, który w finałach rzucał trójki nad zawodnikami Thunder. Może na to za wcześnie, ale ta drużyna może być najlepsza zza łuku. Zapamiętajcie te słowa.

Adam Wiśniewski @Twitter

Kopiuj link do schowka