LeBron chce Melo w Los Angeles Lakers

07/12/2018
LeBron James Melo Anthony Bob Donnan/USA TODAY Sports

Melo Anthony uratowany! Otóż według najnowszych informacji jest spora szansa, że wróci do NBA. Wszystko to za sprawą LeBrona i LA Lakers.

Dobrze jest mieć wpływowych przyjaciół. Przekonuje się o tym Carmelo Anthony. Zgodnie z zaskakującymi doniesieniami Joe Vardona z The Atlethic, jest spora szansa że skrzydłowym zainteresują się Los Angeles Lakers.

Sponsor serwisu

Powołując się na swoje źródła powiązane z zespołem, Vardon twierdzi, że żadna oficjalna prośba nie została w tej sprawie wystosowana przez LeBrona lub kogoś z jego obozu. I do niczego takiego ma nie dojść w przyszłości. Ale obóz Jamesa jest przekonany, że Carmelo mógłby pomóc drużynie i będzie odpowiednim wzmocnieniem.

Szczególnie w obliczu kontuzji z jakimi zmagają się Jeziorowcy, w tym oczywiście ostatniego urazu Brandona Ingrama. Młody skrzydłowy doznał urazu kostki i nie wiadomo jak długa będzie jego przerwa. Marc Stein z New York Timesa popiera te informacje dodając, że Anthony ma szanse na grę w Lakers głównie z powodu nieudanego eksperymentu z Michaelem Beasley.

To oczywiście jeszcze nic pewnego, lecz wiemy, że życzenia Jamesa są zazwyczaj spełniane bez chwili zawahania. Nawet jeśli LBJ nie mówi ich wprost. Z drugiej strony, Lakers złapali rytm i naprawdę wyglądają bardzo dobrze w ostatnich tygodniach. Czy dodanie Melo, który w ostatnich latach raczej psuł niż pomagał, jest dobrym pomysłem?

Obaj panowie są wielkimi przyjaciółmi i wspólna gra o tytuł byłaby ciekawym zwieńczeniem ich rywalizacji, która swego czasu była elektryzująca:

Źródło: Youtube.com/House of Highlights

Kopiuj link do schowka