Kuzma: Ludzie nie doceniają nowych Lakers

15/08/2018
fot. Gary Vasquez/USA TODAY Sports

Los Angeles Lakers pozyskali tego lata LeBrona Jamesa, dzięki czemu ich notowania z miejsca poszybowały w górę. Kyle Kuzma jednak uważa, że Jeziorowcy wciąż są niedoceniani.

Lakers bez wątpienia są jednym ze zwycięzców tegorocznego offseason. Przede wszystkim podpisali LeBrona Jamesa na długoletni kontrakt. Poza tym utrzymali praktycznie nienaruszony młody, utalentowany trzon, którym już dysponowali. Jednakże nie dodali w tym roku do LeBrona żadnej gwiazdy, a podpisani zawodnicy wzbudzają spore wątpliwości.

Sponsor serwisu

Kuzma jednak trenował już tego lata z Jamesem i jak twierdzi, obaj są podekscytowani nowymi nabytkami:

“Obaj jesteśmy bardzo podekscytowani naszym składem. Większość osób twierdzi, że mamy zbyt wiele nowych twarzy w drużynie. Ale moim zdaniem zmiana może być dobrą rzeczą. To nie zawsze jest coś złego. Wiele zespołów w NBA musi popracować nad chemią w zespole – my jesteśmy po prostu kolejną taką grupą.”

Co więcej, młody skrzydłowy jest przekonany, że z powodu nowych graczy, dziennikarze nie doceniają odpowiednio LAL:

“Uważam, że większość osób nas nie docenia. To z pewnością będzie ciekawe doświadczenie, gra z tymi wszystkimi nowymi zawodnikami.”

Pytanie brzmi, czy drużyna z LeBronem Jamesem w składzie może być niedoceniana w obecnej NBA.

Jednakże nowe transfery to nie jedyny powód zaniżania potencjalnych możliwości Lakers. Dużo mówi się o tym, że trzon Jeziorowców jest wciąż zbyt młody i niedoświadczony na odnoszenie sukcesów. Kuzma uważa to za bzdurę:

“Nie rozumiem, czemu ludzie nas wykluczają z powodu naszego wieku. Jesteśmy głodni sukcesów, potrafimy walczyć z każdym, co udowadnialiśmy już w poprzednim sezonie.”

“Posiadanie w drużynie jednego z najlepszych zawodników w historii wniesie nasz zespół na nowy poziom. Naprawdę nie rozumie, dlaczego LeBron musiałby długo czekać na sukcesy w LA.”

Kopiuj link do schowka