Konkurs! Kultowe “Jordan Rules” do wygrania!

13/11/2018
Jordan

Nie zaopatrzyłeś się jeszcze w polskie wydanie “Jordan Rules”? Nic nie szkodzi! Ten konkurs umożliwi Ci zdobycie tej pozycji tylko przy pomocy własnej kreatywności!

Jordan Rules

Sponsor serwisu

Michael Jordan i jego Chicago Bulls wychowali całe pokolenie fanów NBA – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. W “Jordan Rules” Sam Smith podjął się opisania kulis historycznego sezonu 1990/91, czyli pierwsze mistrzostwo w dynastycznej historii Byków lat 90′. Smith to dziennikarz, który był blisko zespołu i miał wgląd w wydarzenia w szatni. Historie, które ujawnia w książce są więc wręcz ekskluzywne.

Jeśli jesteś fanem NBA – nie tylko wychowanym w latach 90′ – jest to pozycja obowiązkowa. Chciałbyś egzemplarz na swojej półce? Nie ma problemu! Wszystko co musisz zrobić, to napisać, dlaczego według Ciebie Michael Jordan jest GOAT, Greatest of All Time, czyli po prostu najlepszy w historii. Żeby nie była za łatwo, musisz zmieścić się w limicie 300 wyrazów. Kreatywność będzie punktowana! Swoja prace nadsyłajcie na adres mailowy [email protected], bądź w wiadomości facebookowej na nasz fanpage @ZkrainyNBA – koniecznie w pliku jakiegoś programu tekstowego typu Word czy Open Office, nie bezpośrednio w wiadomości, bo to bardzo niewygodne 🙂 Termin wysyłania prac upływa wraz z dniem 30.11.2018 – do dzieła!

Kopiuj link do schowka