Knox: Melo mógłby być MVP co roku

26/07/2018
fot. J Pat Carter/Getty Images

Kevin Knox, tegoroczny debiutant New York Knicks bez wątpienia jest fanem Carmelo Anthony’ego. Ostatnio dał temu wyraz w mediach społecznościowych, chociaż jego sposób komplementowania Melo jest co najmniej dziwny.

Knox skomentował post video na którym Carmelo gra 1 na 1 przeciwko Stanleyowi Johnsonowi i Brandonowi Jenningsowi. Było to jedne z nagrań obrazujących przygotowania do nowego sezonu. Knox skomentował to w następujący sposób:

Sponsor serwisu

“Gdyby Melo grał tak w trakcie sezonu regularnego, mógłby być MVP każdego roku.”

Knox najprawdopodobniej odnosił się do wakacyjnych popisów Melo. Już podczas zeszłorocznego offseason internet zawojowały nagrania z tzw. Hoodie Melo. Anthony grając w kapturze dominował na boiskach nawet przeciwko innym gwiazdom NBA i wyglądał o niebo lepiej niż podczas rozgrywek sezonu zasadniczego. Hoodie Melo stał się prawdziwym fenomenem. Niestety później przyszedł sezon regularny i w Thunder zobaczylismy starego, dobrego Carmelo Anthony’ego. Czar prysł.

Kevin z pewnością miał dobre intencje, co zresztą później powiedział na Twitterze:

Niestety dla debiutanta, nikt nie odebrał tego w podobny sposób. Wszyscy zadawali jedno słuszne pytanie: Skoro Melo potrafi tak grać i dominować podczas wakacji, czemu nie robi tego podczas sezonu regularnego? Przecież to nie jest kwestia kaptura. Czemu nie pracuje tak ciężko na treningach podczas rozgrywek NBA? Najprawdopodobniej wynika to z jego lenistwa i tego, że bardziej niż na poważnej grze, zależy mu na wizerunku w social mediach.

Kopiuj link do schowka