Kawhi oficjalnie pożegnał się z San Antonio Spurs

09/08/2018
fot. Official Toronto Raptors Twitter account

Po miesiącach milczenia, Kawhi Leonard wreszcie oficjalnie przemówił. Skrzydłowy opublikował krótki list w którym żegna się z San Antonio Spurs.

Cała saga transferowa z udziałem Kawhi trwała miesiącami, lecz przez ten czas nie usłyszeliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia czy chociażby komentarza ze strony skrzydłowego. Najczęściej informacje na jego temat dostarczał nam jego słynny już wuj, Dennis Robertson.

Sponsor serwisu

Teraz jednak Leonard wydał oficjalne oświadczenie, w którym żegna się z Ostrogami i dziękuje im za wszystko. Wielokrotnie. W sumie w całym liście Kawhi głównie dziękuje i bardzo chce, żeby było to widoczne, ponieważ każde podziękowanie jest wyróżnione.

Kawhi w swoim liście dziękuje organizacji, trenerowi Popovichowi i fanom. Generalnie nie pojawia się tam nic konkretnego, ale skrzydłowemu Raptors zajęło to aż dwa tygodnie.

Trudno nie odnieść wrażenia, że działanie Leonarda jest czysto kurtuazyjne i zobligowane na poprawę swojego wizerunku, który niewątpliwie ucierpiał w wyniku ostatnich miesięcy. Czy jednak taki list będzie wystarczający? Raczej nie, choć reakcję fanów Spurs zobaczymy dopiero za kilka miesięcy, podczas sezonu regularnego. Już jutro bowiem dowiemy się jak wygląda pełen terminarz nadchodzących rozgrywek, czyli kiedy Raptors zawitają w San Antonio.

Kopiuj link do schowka