Jimmy Butler w Philadelphii 76ers!

10/11/2018
Jimmy Butler

Skończyła się saga transferowa z udziałem Jimmy’ego Butlera. Gwiazda Leśnych Wilków trafiła właśnie do Philadelphii 76ers!

Butler powędruje do Sixers wspólnie z niejakim Justinem Pattonem. W jego miejsce Wolves otrzymają pakiet zawodników w skład którego wchodzą: Dario Saric, Robert Covington, Jerryd Bayless oraz drugorundowy wybór w drafcie 2022.

Sponsor serwisu

Kończy nam się zatem drama z udziałem Jimmy’ego. Jeszcze dzisiaj informowaliśmy o kolejnych konfliktach z zarządem. Teraz spadła nam prawdziwa bomba, gdyż nic w ostatnich dniach nie wskazywało na zakończenie sagi Butlera.

Sixers oddają zatem dwóch młodych i perspektywicznych zawodników oraz kontrakt Baylessa. Zatrzymują natomiast Markelle’a Fultza, w którym pokładają wielkie nadzieje. W zamian za to otrzymują All-Stara, czołowego obrońcę, którego zaangażowania na parkiecie, nie sposób kwestionować. Ułożyli także własną Wielką Trójkę, tu i teraz, nie chcąc czekać na rozwój Sarica, czy Fultza. Całkiem możliwe, że stracili cierpliwość patrząc na to, jak silna stała się czołówka Wschodu.

Wysyłają jasny sygnał reszcie Wschodu, że zamierzają walczyć o finał już w tym roku i na papierze wyglądają świetnie. Oczywiście, pamiętać należy, że Jimmy po sezonie będzie wolnym agentem i może odejść, lecz w Philly planują go przekonać.

Wolves? W zamian za gościa, który nie chciał u nich grać, mówił o tym wprost w mediach i wybierał mecze, w których zagra dostają dwóch młodych perspektywicznych i już naprawdę dobrych zawodników, którzy mogą być świetnymi elementami układanki. Ponadto według informacji ESPN, najprawdopodobniej zwolnią Baylessa z kontraktu oszczędzając trochę pieniędzy. Czy mogli w tym momencie dostać za niego więcej? Nie sądzę.

Źródło: Youtube.com/FreeDawkins

Kopiuj link do schowka