Indiana Pacers mają nowe, fajne koszulki

29/07/2017
Indiana Pacers fot. Twitter.com/Pacers

Gdybym miał wczoraj zrobić ranking najlepszych koszulek w NBA, Indiana Pacers byliby w jego dolnych rejonach. Dziś jednak awansowali do ścisłej czołówki ze swoimi nowymi, minimalistycznie zakręconymi strojami.

Niby nic, a jednak robi robotę. Zmodyfikowana czcionka i pełna nazwa drużyny na froncie koszulki, ułożona w okrąg, w którego środku wpisano numer zawodnika. To jednocześnie wygląda bardzo retro i bardzo nowocześnie, zważywszy na minimalistyczne ciągoty widoczne w designie koszulek z ostatnich lat.

Sponsor serwisu

Wyczerpujący komentarz i recenzję nowych koszulek dał nam Lance Stephenson, który powiedział:

To wspaniały nowy wygląd, dla na nowo budowanych Pacers. Leżą świetnie, czuję się w nich świetnie, myślę że fani naprawdę je polubią. Mi podobają się tak bardzo, że zamierzam kupić swoją własną koszulkę.

Kilka klubów ogłosiło niedawno zmiany logotypów, więc nowe wzory koszulek – zwłaszcza wobec ogólnoligowej zmiany producenta oficjalnych strojów – były spodziewane. Odświeżenie uniformów Indiana Pacers było jednak niespodzianką i to pozytywną.

Wraz z prezentacją nowych trykotów, klub pokazał też nowy wzór parkietu (wideo poniżej), który mi także bardzo się podoba.

Indiana Pacers właśnie awansowali w moim osobistym rankingu League Passa na kolejny sezon.

Kopiuj link do schowka