Grant Hill w Clippers

17/07/2012
<a href="https://zkrainynba.com/nba/news/grant-hill-w-clippers/attachment/ghill" rel="attachment wp-att-22755"><img class="aligncenter size-full wp-image-22755" title="ghill" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/07/ghill-e1342554172915.jpg" alt="" width="418" height="300" /></a>Jeszcze niedawno wydawało się, że 39-letni weteran zagra w innym zespole z Los Angeles i podobnie jak jego były kolega z drużyny, Steve Nash, będzie reprezentował żółto-fioletowe barwy LA Lakers. Wczorajsze rozmowy Hilla z Kobem Bryantem i Mikiem Brownem poszły jednak na tyle źle, że ten doświadczony skrzydłowy zdecydował się na grę u boku Chrisa Paula i Blake'a Griffina.<!--more-->Zainteresowani pozyskaniem byłego gracza Phoenix Suns byli także Miami Heat i OKC Thunder. Hill zdecydował się jednak dołączyć do bardzo solidnie wyglądającej przed nadchodzącym sezonem ławki rezerwowej Clippers, na której obok niego zasiądą chociażby: Lamar Odom, Jamal Crawford i Eric Bledsoe. Wielkie doświadczenie, a także umiejętności obronne byłego All-Stara mogą okazać się nieocenione dla ekipy z Los Angeles, która miała w zeszłym sezonie niemałe problemy po defensywnej stronie parkietu.Szczegóły kontraktu, który ma na dniach podpisać Hill nie są jeszcze dokładnie znane, ale wszystko wskazuje na to, że dołączy on do zespołu Clippers na zasadach sign&trade, a jego umowa będzie trwała maksymalnie 2 lata.Dodanie Granta Hilla to jednak nie ostatnie wzmocnienie podopiecznych coacha Vinny'ego del Negro. Kolejnym i już prawdopodobnie ostatnim ruchem Los Angeles Clippers podczas tego lata będzie podpisanie wysokiego zawodnika, który miałby zostać zmiennikiem na pozycje 4/5. Obecnie najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko wydaje się być nr 2 w Drafcie 2003 - Darko MIlicić. 

Jeszcze niedawno wydawało się, że 39-letni weteran zagra w innym zespole z Los Angeles i podobnie jak jego były kolega z drużyny, Steve Nash, będzie reprezentował żółto-fioletowe barwy LA Lakers. Wczorajsze rozmowy Hilla z Kobem Bryantem i Mikiem Brownem poszły jednak na tyle źle, że ten doświadczony skrzydłowy zdecydował się na grę u boku Chrisa Paula i Blake’a Griffina.

Zainteresowani pozyskaniem byłego gracza Phoenix Suns byli także Miami Heat i OKC Thunder. Hill zdecydował się jednak dołączyć do bardzo solidnie wyglądającej przed nadchodzącym sezonem ławki rezerwowej Clippers, na której obok niego zasiądą chociażby: Lamar Odom, Jamal Crawford i Eric Bledsoe. Wielkie doświadczenie, a także umiejętności obronne byłego All-Stara mogą okazać się nieocenione dla ekipy z Los Angeles, która miała w zeszłym sezonie niemałe problemy po defensywnej stronie parkietu.

Szczegóły kontraktu, który ma na dniach podpisać Hill nie są jeszcze dokładnie znane, ale wszystko wskazuje na to, że dołączy on do zespołu Clippers na zasadach sign&trade, a jego umowa będzie trwała maksymalnie 2 lata.

Dodanie Granta Hilla to jednak nie ostatnie wzmocnienie podopiecznych coacha Vinny’ego del Negro. Kolejnym i już prawdopodobnie ostatnim ruchem Los Angeles Clippers podczas tego lata będzie podpisanie wysokiego zawodnika, który miałby zostać zmiennikiem na pozycje 4/5. Obecnie najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko wydaje się być nr 2 w Drafcie 2003 – Darko MIlicić.

 

Kopiuj link do schowka