Warriors chcą Jamala Crawforda

29/06/2018
Zhong Zhi/Getty Images

Jamal Crawford zrezygnował z opcji gracza na nadchodzące rozgrywki i stał się wolnym agentem. Według najnowszych doniesień,wzbudził on spore zainteresowanie w obozie Golden State Warriors.

Co najciekawsze jednak, to nie zarząd Warriors jest największym fanem Jamala. Za pozyskaniem Crawforda mają mocno agitować sami zawodnicy. Jak informuje Marcus Thompson z The Atlethic, Kevin Durant, Stephen Curry czy Draymond Green są pośród zawodników, którzy naciskają na management ekipy z Oakland w celu podpisania obrońcy.

Sponsor serwisu

W zeszłym roku podobny scenariusz dotyczył Nicka Younga. Durant, Green i Steve Kerr byli fanami talentu Swaggy’ego P. Przekonali oni Myersa do podpisania obrońcy, znanego teraz jako Swag Champ.

Wszyscy są jednak zgodni, że Young nie spełnił oczekiwań i nie ma szans na pozostanie w Oakland. Jamal byłby idealnym zastępcą.

Crawford to 3-krotny zdobywca statuetki Rezerwowego Roku i choć ma już 38 lat, to wciąż potrafi znakomicie ruszać się po boisku i dostarczać drużynie punktów z ławki. Co więcej w tym roku dostał nagrodę dla najlepszego kolegi w szatni, zatem nie powinien mieć problemów z dogadaniem się z gwiazdami Dubs.

Dla samego Jamala byłby to powrót, gdyż grał on już w Golden state w sezonie 2008-09, notując wtedy niemal 20 pkt na spotkanie. Sam zawodnik podobno wyraził już zainteresowanie dołączeniem do obozu Mistrzów. Da mu to wielką szansę na wywalczenie upragnionego pierścienia. Crawford po słabszym mimo wszystko sezonie w barwach Minnesoty z pewnością chciałby udowodnić, że wciąż potrafi grać na wysokim poziomie.

Chcielibyście go zobaczyć w koszulce Wojowników?

Kopiuj link do schowka