Giannis uważa, że Bucks byli lepsi

30/04/2018
Giannis Antetokounmpo

Milwaukee Bucks odpadli po raz kolejny w pierwszej rundzie playoffs. Tym razem Kozły uległy Celtom. Giannis Antetokounmpo uważa jednak, że to jego drużyna była lepsza w tej serii.

Bucks przegrali po siedmiu spotkaniach z Boston Celtics. Celtowie, choć rozstawieni wyżej, nie byli zdecydowanymi faworytami. Wszystko z powodu gry bez dwójki swoich liderów – Gordona Haywarda i Kyriego Irvinga. Mimo wszystko Milwaukee nie udało się awansować do drugiej rundy.

Sponsor serwisu

Giannis Antetokounmpo, lider ekipy z Wisconsin jest zawiedziony takim rozwojem sytuacji:

“Uważaliśmy się za lepszą drużynę, ale niestety nie byliśmy w stanie awansować do drugiej rundy. To była dobra seria, ale myślę, że byliśmy lepsi.”

Giannis w podobnym tonie wypowiadał się rok temu po porażce z Toronto Raptors. Zawsze jednak Bucks czegoś brakuje, aby zakończyć serię w zadowalający sposób. Grecki skrzydłowy już po raz trzeci odpadł w pierwszej rundzie, lecz ciężko w tym roku obwiniać go o ten wynik. Greek Freak na przestrzeni całej serii przewodził drużynie w punktach (25,7) zbiórkach (9,6) asystach (6,3) i przechwytach (1,4).

Antetokounmpo zapowiedział już, że drużyna wróci mocniejsza po tym doświadczeniu, lecz czy w końcu nastąpi przełamanie? Kozły ostatni raz przeszły przez pierwszą rundę playoffs w sezonie 2000-2001.

Milwaukee musi się postarać, aby faktycznie wrócić silniejsze. W innym wypadku ich liderowi może wkrótce zacząć brakować cierpliwości do porażek w pierwszej rundzie.

Kopiuj link do schowka