Embiid bliski powrotu na boisko

17/05/2017

Joel Embiid przyniósł szczęście Philadelphia 76ers podczas loterii draftu. Teraz jeszcze okazuje się, że jego problemy zdrowotne są bliskie końcu i niedługo znów będzie go można oglądać na parkiecie.

Przy okazji loterii Embiid udzielił krótkiej wypowiedzi stacji ESPN:

Świetnie się czuję. W marcu myśleliśmy, że operacja będzie naprawdę trudna. Ale okazało się, że lekarze nie mieli za dużo do roboty. Miałem sporo szczęścia. Będę pracował naprawdę ciężko nad rehabilitacją i już teraz czuję się bardzo dobrze. Powinienem w ciągu dwóch, trzech tygodni pojawić się na parkiecie.

To świetna wiadomość. Jestem wielkim fanem jego talentu i bardzo chcę z powrotem go oglądać na boisku. Nie liczyłbym na to, że Embiid pojawi się na rozgrywkach ligi letniej, chyba że jako widz wspierający kolegów z drużyny.

Jako szczęśliwa maskotka pomógł Sixers dostać się do pierwszej trójki draftu dzięki wyborowi Sacramento Kings. To będzie kolejny bardzo wysoki wybór w drafcie, który wzmocni Sixers. Teraz jedyne co pozostaje, to trzymać kciuki za zdrowie najważniejszych graczy z Philly. Razem mogą stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Oby już niedługo.

Kopiuj link do schowka