Dwyane Wade wróci w sobotę?

06/04/2017
fot. Wikimedia

Moda na sobotnie powroty trwa. Najpierw Kevin Durant, a teraz Dwyane Wade celuje w ten dzień z długo wyczekiwanym powrotem.

Choć jakiś czas temu zakładaliśmy, że ten sezon – i być może cała kariera w koszulce Bulls – jest już dla Wade’a skończony.

Nie płacz za mną Chicago

Wtedy jednak pojawił się news, że wobec utrzymywania się Chicago w walce o ósme miejsce w Konferencji Wschodniej (która, umówmy się, na zbyt wysokim poziomie nie stoi), Dwyane Wade motywuje kolegów obietnicą powrotu na boisko, jeśli wywalczą awans do playoffs.

Ponieważ jednak sytuacja w tabeli Wschodu daleka jest od bycia jasną, Bykom przyda się wsparcie już teraz i może dlatego powrót D-Wade’a zostanie przyspieszony. Na ostatnim treningu 35-latek grał już bez żadnych ograniczeń, stąd optymizm u niego i trenerów oraz przebąkiwanie o wypisaniu z listy kontuzjowanych w najbliższą sobotę, gdy rywalem Chicago będą Brooklyn Nets.

To oczywiście nie są oficjalne spekulacje, ale nie zmienia to ich pozytywnego wydźwięku, w kontekście byczej pogoni za playoffami…

Ostatki NBA: co jeszcze nas czeka w sezonie regularnym?

Kopiuj link do schowka