Delonte West nie zagra poza USA

13/08/2011
<a rel="attachment wp-att-1754" href="http://zkrainynba.pl/?attachment_id=1754"><img class="aligncenter size-full wp-image-1754" title="04West" src="http://zkrainynba.pl/wp-content/uploads/2011/08/04West.jpg" alt="" width="480" height="320" /></a><strong>Delonte West</strong> na pewno nie zagra w trakcie lokautu w żadnym klubie spoza USA. Jest to pokłosie wyroku, jaki został na niego wydany w lipcu 2010 roku za posiadanie broni.<!--more-->West odcierpiał już za to karę opuszczenia 10 meczów w NBA na początku ostatniego sezonu. Jednocześnie był skazany na 8 miesięcy aresztu domowego. Ten areszt skończył się w marcu, ale jeszcze przez 2 lata będzie pod stałym nadzorem.Zawodnik sam poinformował na swoim koncie na Twitterze, że sędzia nie pozwolił mu na grę za oceanem, także czas lokautu będzie musiał spędzić w USA.

Delonte West na pewno nie zagra w trakcie lokautu w żadnym klubie spoza USA. Jest to pokłosie wyroku, jaki został na niego wydany w lipcu 2010 roku za posiadanie broni.

West odcierpiał już za to karę opuszczenia 10 meczów w NBA na początku ostatniego sezonu. Jednocześnie był skazany na 8 miesięcy aresztu domowego. Ten areszt skończył się w marcu, ale jeszcze przez 2 lata będzie pod stałym nadzorem.

Zawodnik sam poinformował na swoim koncie na Twitterze, że sędzia nie pozwolił mu na grę za oceanem, także czas lokautu będzie musiał spędzić w USA.

Kopiuj link do schowka