Del Negro pozostaje trenerem Clippers

30/05/2012
<p style="text-align: left;"><a href="https://zkrainynba.com/nba/trenerska-karuzela/del-negro-pozostaje-trenerem-clippers/attachment/144928319_crop_650x440" rel="attachment wp-att-20809"><img class="aligncenter size-full wp-image-20809" title="144928319_crop_650x440" src="https://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/05/144928319_crop_650x440.jpeg" alt="" width="450" height="250" /></a> Vinny Del Negro przedłużył kontrakt z Los Angeles Clippers i w następnym sezonie wciąż będziemy go widzieć na ławce drużyny jako trener. W skróconym przez lockout sezon, doprowadził on Clippers do najlepszego wyniku w historii klubu. <!--more--></p> Dziś rano władze klubu potwierdziły, że Del Negro zostaje na swój trzeci sezon w barwach Clippers. Poprowadził on ich do bilansu 40-26 w sezonie regularnym i uległ dopiero w drugiej rundzie playoffs."Myślę, że mamy najbardziej utalentowany skład w historii klubu. Vinny zmienił to w najlepszy bilans w historii klubu." Powiedział generalny menedżer Neil Olshey.Sam trener zabrał głos w tej sprawie i mówi on, że to świetna okazja, by kontynuować plan rozwoju drużyny. Doceniam cały wysiłek zawodników, którzy dawali z siebie wszystko przez cały sezon.Przy okazji, kiedy sprawa trenera jest już załatwiona, to pewnej sytuacji w przyszłości w drużynie nie ma GM Olshey. W razie zwolnienia z LAC, Portland Trail Blazers okazują zainteresowanie jego osobą na posadę generalnego menadżera.<a href="https://twitter.com/#!/AdamWisniewski_">?ledź autora tego tekstu na Twitterze!</a>


Vinny Del Negro przedłużył kontrakt z Los Angeles Clippers i w następnym sezonie wciąż będziemy go widzieć na ławce drużyny jako trener. W skróconym przez lockout sezon, doprowadził on Clippers do najlepszego wyniku w historii klubu.

Dziś rano władze klubu potwierdziły, że Del Negro zostaje na swój trzeci sezon w barwach Clippers. Poprowadził on ich do bilansu 40-26 w sezonie regularnym i uległ dopiero w drugiej rundzie playoffs.

“Myślę, że mamy najbardziej utalentowany skład w historii klubu. Vinny zmienił to w najlepszy bilans w historii klubu.” Powiedział generalny menedżer Neil Olshey.

Sam trener zabrał głos w tej sprawie i mówi on, że to świetna okazja, by kontynuować plan rozwoju drużyny. Doceniam cały wysiłek zawodników, którzy dawali z siebie wszystko przez cały sezon.

Przy okazji, kiedy sprawa trenera jest już załatwiona, to pewnej sytuacji w przyszłości w drużynie nie ma GM Olshey. W razie zwolnienia z LAC, Portland Trail Blazers okazują zainteresowanie jego osobą na posadę generalnego menadżera.

?ledź autora tego tekstu na Twitterze!

Kopiuj link do schowka