Corrida w Arizonie

14/11/2012
Luol Deng

Luol Deng /fot. Flickr

Wytypowanie zwycięzcy w tym meczu może być znacznie trudniejszym zadaniem od „ustrzelenia” szóstki w Lotto. Jednak ze względu na brak kumulacji w totalizatorze sportowym, widzimy przy tym meczu szansę na zarobek.

Jeśli kibice drużyny z Chicago mają przed tym meczem obawy są one uzasadnione. Niepewny jest występ Kirka Hinricha, który powinien pełnić „zastępstwo” dla kontuzjowanego lidera Byków Derricka Rose’a.

Kolejnym zawodnikiem, który „kreuje” akcje Chicago Bulls jest Nate Robinson. Jeśli filigranowy rozgrywający zacznie mecz od pierwszych minut, to gospodarze powinni skrupulatnie wykorzystać swoją przewagę na tej pozycji. Goran Dragic ostatnio wydaje się być w lepszej formie strzeleckiej i zdobywanie punktów leży również na jego barkach.

Goście powinni wykorzystać swój ogromny podkoszowy atut w postaci duetu Joakim Noah Carlos Boozer. O ile Booz przeplata dobre mecze ze słabymi, w których zawodzi głównie skuteczność z gry, to w rywalizacji przeciwko Luisowi Scoli powinien wykorzystać swoje warunki fizyczne.

[reklama]

Godnym zastępcą Rose’a na obecną chwile wydaje się być Luol Deng. Niski skrzydłowy z Sudanu zalicza nie tylko rewelacyjne występu pod względem średniej ilości punktów (18.9), ale również zbiórek (7.4) i asyst (2.9).

Jeśli Alvin Gentry nie obmyśli kosmicznego planu z ultra defensywą, która mogłaby zniwelować siłę rażenia Byków pod koszem, to nasz typ spali na panewce, ale jednak to Suns są w roli gospodarza i liczę, że to oni zdominują mecz. A jeśli uda im się, to uczynić, to do głowy przychodzi tylko wysoki wynik punktowy, który pokryje linię 188 punktów @ 1.82 Marathonbet.

Pozostałe typy:
Philadelphia 76ers Detroit Pistons, Pistons+9 @ 1.86 Marathonbet
Boston Celtics Utah Jazz, Jazz +7 @ 1.75 Marathonbet
Houston Rockets New Orleans Hornets, NOH +8 @ 1.72 Marathonbet
Milwaukee Bucks Indiana Pacers, Bucks -3 @ 1.79 Pinnacle Sports
Los Angeles Clippers Miami Heat, Heat @ 1.95 Pinnacle Sports
Los Angeles Clippers Miami Heat, under 200 @ 1.79 Pinnacle Sports

Typplejer
www.insider-team.eu darmowy portal bukmacherski

Kopiuj link do schowka