Charles Oakley wraca na parkiet!

12/08/2017
Charles Oakley fot. Twitter/thebig3

Charles Oakley, trener Killer 3’s w lidze BIG3 postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Choć początkowo byłem bardzo zajarany ligą BIG3, z czasem mój entuzjazm opadał, mniej więcej wprost proporcjonalnie do entuzjazmu do całego przedsięwzięcia Allena Iversona, który niedawno został przez ligę zawieszony za to, że nie pojawił się na meczu po nocy przebalowanej w kasynie.

Ale BIG3 znowu to zrobili.

Znowu mają moją uwagę.

Wszystkiemu winien ten wpis na Twitterze:

Fuck yeah!

The Oak!

Człowiek, który potrafi rozwiązać każdy problem na świecie przy pomocy uderzenia „z liścia” (Liścia Zagłady, jak ja go nazywam).

Charles Oakley – jeden z największych twardzieli w historii ligi, ale też jeden z najlepszych zbierających w historii i podpora kultowych składów Knicks z początku i połowy lat dziewięćdziesiątych – w końcy wybiegnie na parkiet.

Do tej pory Oakley pełnił funkcję trenera Killer 3’s, ale wobec faktu, że jego zespół nie ma już szans na awans do playoffs, silny skrzydłowy postanowił wybiec na parkiet.

To pewnie będzie kilka minut, w stylu tego, co do tej pory pokazywał grający trener Allen Iverson, ale nawet krótka chwila spędzona przez Oaka w stroju koszykarskim to miód na serca fanów NBA z lat 90.

No spójrzcie na niego na tym zdjęciu. Wygląda na jeszcze większego badassa niż u szczytu kariery!

Kolejna seria meczów BIG3 w niedzielę w Los Angeles.

Kopiuj link do schowka