Charles Oakley aresztowany!

13/07/2018
Charles Oakley

Charles Oakley trafił do aresztu. Były skrzydłowy NBA został zatrzymany w Las Vegas w związku z oszustwami w kasynie.

Oakley został złapany w Cosmopolitan of Las Vegas w niedzielę. Oficjalne oświadczenie wydane przez Komisję Gier stanu Nevada stwierdzało iż, Charles próbował zmienić wartość swojego zakładu po tym, jak jego rezultat był już znany.

Sponsor serwisu

Innymi słowy, Oakley próbował zabrać część swoich pieniędzy, kiedy zorientował się, że przegrał. Były już skrzydłowy między innymi Knicks został zauważony na kamerach kasyna jak usiłuje zabrać żeton warty 100 dolarów gdy zobaczył, że poniósł porażkę. Nie wiadomo w jakiej dokładnie grze brał udział Oakley.

W normalnej sytuacji, zazwyczaj osoba oskarżona o podobne przestępstwo jest zmuszona zapłacić 10 tysięcy dolarów kary i otrzymuje wyrok od roku do 6 lat pozbawienia wolności. Jednakże źródła zbliżone do byłego gracza NBA twierdzą, że:

“To nie jest żaden poważny problem i oczekujemy jego rozwiązania bardzo szybko.”

Oakley znany był ze swej nieustępliwości na parkietach NBA i po zakończeniu kariery również nie jest najbardziej pokorny. Obecnie przecież wciąż trwa rozprawa w której oskarżył New York Knicks i Jamesa Dolana jako właściciela klubu. Chodzi o sytuację z lutego 2017, kiedy to Oakley został siłą usunięty z hali Madison Square Garden.

Kopiuj link do schowka