Bucks pozyskują środkowego

06/02/2018
fot. Al Bello/Getty Images

Nie jest tajemnicą, że Milwaukee Bucks szukają środkowego. Dzisiejszej nocy dokonali transferu, dzięki któremu pozyskali właśnie centra. Trudno jednak liczyć na to, że rozwiąże on ich problemy.

Bucks dokonali wymiany z Brooklyn Nets. Wysłali na Brooklyn Rashada Vaughna i pick w drugiej rundzie draftu otrzymując w zamian Tylera Zellera.

Sponsor serwisu

Zeller jest jednym z trójki braci, którzy grali w NBA. Jego młodsze rodzeństwo to Cody Zeller z Hornets i Luke Zeller, który zagrał jeden sezon w Phoenix Suns. Tyler w tym sezonie notuje 7,1 pkt i 4,6 zb na mecz i będzie wsparciem z ławki dla Johna Hensona, lub centra którego Milwaukee pozyska przed końcem trade deadline. Nie jest to może ogromne wzmocnienie, ale zabezpieczenie w razie ewentualnego urazu któregoś z wysokich. Zeller rozegrał nawet jeden bardzo dobry mecz w tym sezonie:

Nets pozyskują Vaughna, który w Milwaukee za wiele nie grał i raczej ciężko oczekiwać od niego czegokolwiek w barwach Brooklynu. Dodatkowo dostali pick w drafcie, na których nadmiar z pewnością nie narzekają. Jednakże ciężko będzie wzmocnić drużynę takim wyborem.

Nets otrzymają pick Bucks, jeśli ten przypadnie na drugą rundę w miejscach 31-47. Jeśli spadnie niżej, wtedy zostanie w Milwaukee, a Brooklyn otrzyma niezastrzeżony pick drugiej rundy draftu 2020.

 

Kopiuj link do schowka