Bucks chcą się pozbyć Parkera

22/03/2018
fot. Stacy Revere/Getty Images

Milwaukee Bucks długo czekali w tym sezonie na powrót Jabariego Parkera. Jak się jednak okazuje, kidy silny skrzydłowy wreszcie wrócił do gry, włodarze Kozłów chcieli go wymienić.

Parker został wybrany przez Bucks z drugim numerem draftu 2014. W Milwaukee wiązano z nim spore nadzieje, lecz jak do tej pory Jabari nie spełnia oczekiwań. Wynika to głównie z jego problemów zdrowotnych. Parker bowiem już dwukrotnie zerwał więzadła krzyżowe w swoim lewym kolanie.

Sponsor serwisu

Kiedy jednak gra, silny skrzydłowy pokazuje się z bardzo dobrej strony. Przed drugim zerwaniem ACL, notował nawet 20 pkt na mecz w przekroju 50 spotkań. W obecnych rozgrywkach zalicza solidne 12 pkt, 4 zb na 51% skuteczności z gry.

Jednakże Parker bardzo wysoko ceni swoje usługi i nie zgodził się na przedłużenie kontraktu z Milwaukee w październiku. Kozły oferowały 54 miliony dolarów płatne w 3 lata, jednak skrzydłowy odrzucił taką ofertę, gdyż według raportów, oczekuje on maksymalnego przedłużenia z Bucks w lecie, kiedy to zostanie zastrzeżonym wolnym agentem.

Milwaukee z całą pewnością nie zamierza płacić mu tyle pieniędzy, dlatego próbowali z korzyścią wymienić Parkera jeszcze w trakcie sezonu. Jak informuje Gery Woelfel, Milwaukee było bardzo bardzo blisko wymiany z udziałem skrzydłowego podczas tegorocznego trade deadline. Dziennikarz nie podał jednak szczegółów tego trade’u, ani powodów jego niepowodzenia.

Woelfel jest jednak niemalże pewien, że Jabari nie wróci w przyszłych rozgrywkach do Bucks. Obecnie szanse na taki scenariusz określa on jako minimalne. Generalny Menadżer drużyny ze stanu Wisconsin od razu zaprzeczył takim informacjom i stwierdził, że są to zwykłe fake news. Co oczywiście o niczym nie znaczy.

Gdzie byście widzieli Jabariego? Ma jeszcze szansę zrealizować swój potencjał, czy jego szklane kolana nigdy mu na to nie pozwolą?

Jeśli chcecie zobaczyć prawdopodobnie ostatnie spotkania Parkera w barwach Bucks, zawsze możecie to zrobić za pomocą live streamów na stronie bukmachera forBET

Kopiuj link do schowka