Booker: Nadszedł czas na zwycięstwa

29/08/2018
fot. Anthony Gruppuso/USA TODAY Sports

Phoenix Suns pełni nadziei rozpoczną najbliższy sezon. Ich młody lider, Devin Booker uważa, że dla zespołu rozpoczyna się nowa, pełna zwycięstw era.

Booker tego lata podpisał maksymalne przedłużenie kontraktu i zarobi dzięki temu 158 milionów dolarów w przeciągu najbliższych pięciu lat. Suns zatem pokładają ogromne nadzieje w rzucającym obrońcy, który przecież niedługo skończy zaledwie 22 lata. Devin zapowiada, że dorośnie do oczekiwań stawianych mu przez zarząd z Arizony:

Sponsor serwisu

“Po podpisaniu kontraktu, a nawet jeszcze przed tym czułem presję, aby odnieść sukces dla organizacji i całego miasta. Zaufali mi dając mi maksymalny kontrakt. Wiem, że to się wiąże z ogromną odpowiedzialnością, ale uważam, że jestem stworzony do tego. Nie mogę się doczekać przyszłego sezonu, z wszystkimi nowymi nabytkami, będziemy mieli znacznie lepszy przyszły sezon.”

Phoenix mają faktycznie jedne z najciekawszych perspektyw pośród młodych zespołów NBA. Do Bookera dołączy bowiem pierwszy wybór tegorocznego draftu, DeAndre Ayton. Oprócz wymienionej dwójki w składzie Słońc są jeszcze przecież Marquese Chriss, Mikal Bridges, czy Josh Jackson, zatem jest na czym budować:

“Jesteśmy w najlepszej formie, odkąd pojawiłem się w klubie. Dzięki wymianom, których dokonaliśmy i dzięki DeAndre. Grał niesamowicie w lidze letniej, grał w odpowiedni sposób, nic nie forsował i wciąż był dominujący po obu stronach parkietu. Nadszedł czas na wygrywanie.”

Suns dysponują świetnym młodym składem i bez wątpienia powinni się lepiej zaprezentować niż w ubiegłym sezonie. Jednakże czas na wygrywanie jeszcze nie nadszedł i nie miejmy wątpliwości w tej kwestii. Dobrze jednak, że Booker mierzy wysoko już teraz.

Kopiuj link do schowka