Ręka Amare kontra gaśnica

01/05/2012
[caption id="attachment_19061" align="aligncenter" width="429"]<a href="http://zkrainynba.com/nba/news/reka-amare-kontra-gasnica-lets-get-ready-to-rumble/attachment/amare" rel="attachment wp-att-19061"><img class="size-full wp-image-19061 " title="amare" src="http://zkrainynba.com/wp-content/uploads/2012/05/amare.jpg" alt="" width="429" height="312" /></a> Amare Stoudemire[/caption] <p style="text-align: center;">Jak się okazuje dwie porażki z Heat nie są jedynym problemem New York Knicks po dzisiejszym starciu w Miami. Tuż po meczu swojej złości nie utrzymał w sobie Amar'e Stoudemire i przyłożył pięścią... w gaśnicę. Jakie mogą być tego konsekwencje?<!--more--></p> Knicks, nie można powiedzieć, że nie, odrobili pracę domową po wyrównaniu rekordu PlayOffs w liczbie zdobytych punktów. Oczywiście tych z dolnej granicy (67). Dziś rzucali na bardzo dobrej skuteczności 49%, Carmelo (30 pkt) nie popełnił drugi raz tego samego błędu, jaki miał miejsce w Game 1, ale to wciąż było za mało na drużynę Heat. Nic więc dziwnego, że po spotkaniu nie wytrzymał Stoudemire. Zaczęło się od <em>twitterowych </em>informacji, według których Amar'e rzekomo uderzył ręką w ścianę. Nieco później już było wiadomo, że była to ręka lewa, a celem STAT'a nie okazała się ściana tylko gaśnica. <strong><a href="https://p.twimg.com/Arxu3tnCMAABflr.jpg">Ta gaśnica</a></strong> W szatni Knicks pojawiła się momentalnie krew, do pomieszczenia weszły służby medyczne, a Stoudemire wyszedł z niego z opatrunkiem (patrz - zdjęcie wyżej). Nie wiadomo jeszcze dokładnie ile meczów opuści Amar'e, ale można się domyślać, że przynajmniej w tym jednym spotkaniu nie wystąpi. A wszystko wskazuje na to, że będzie to potyczka kluczowa. Nie dość, że była to 12 z rzędu porażka NYK w PlayOffs to jeszcze stracili w ciągu dwóch spotkań dwóch kluczowych graczy. Wiemy już, że Shumpert ma sezon z głowy a swoim brakiem pomyślunku, Stoudemire stawia zespół w bardzo ciężkiej sytuacji. Ale nie oszukujmy się, obiektywnie patrząc drużyna z Nowego Jorku w serii z Heat miała małe szanse powodzenia. Więc czy z Amar'e czy bez... co to właściwie za różnica. Może to i nawet lepiej ? W tym sezonie Knicks wdrożali do gry tyle różnorodnych ustawień, że może trafią w końcu na to odpowiednie? Amar'e zdobył dzisiaj 18 punktów na skuteczności 66% (6/9). Następny mecz w nocy z czwartku na piątek już w Madison.      

Amare Stoudemire

Jak się okazuje dwie porażki z Heat nie są jedynym problemem New York Knicks po dzisiejszym starciu w Miami. Tuż po meczu swojej złości nie utrzymał w sobie Amar’e Stoudemire i przyłożył pięścią… w gaśnicę. Jakie mogą być tego konsekwencje?

Knicks, nie można powiedzieć, że nie, odrobili pracę domową po wyrównaniu rekordu PlayOffs w liczbie zdobytych punktów. Oczywiście tych z dolnej granicy (67). Dziś rzucali na bardzo dobrej skuteczności 49%, Carmelo (30 pkt) nie popełnił drugi raz tego samego błędu, jaki miał miejsce w Game 1, ale to wciąż było za mało na drużynę Heat.

Sponsor serwisu

Nic więc dziwnego, że po spotkaniu nie wytrzymał Stoudemire. Zaczęło się od twitterowych informacji, według których Amar’e rzekomo uderzył ręką w ścianę. Nieco później już było wiadomo, że była to ręka lewa, a celem STAT’a nie okazała się ściana tylko gaśnica. Ta gaśnica

W szatni Knicks pojawiła się momentalnie krew, do pomieszczenia weszły służby medyczne, a Stoudemire wyszedł z niego z opatrunkiem (patrz – zdjęcie wyżej).

Nie wiadomo jeszcze dokładnie ile meczów opuści Amar’e, ale można się domyślać, że przynajmniej w tym jednym spotkaniu nie wystąpi. A wszystko wskazuje na to, że będzie to potyczka kluczowa.

Nie dość, że była to 12 z rzędu porażka NYK w PlayOffs to jeszcze stracili w ciągu dwóch spotkań dwóch kluczowych graczy. Wiemy już, że Shumpert ma sezon z głowy a swoim brakiem pomyślunku, Stoudemire stawia zespół w bardzo ciężkiej sytuacji. Ale nie oszukujmy się, obiektywnie patrząc drużyna z Nowego Jorku w serii z Heat miała małe szanse powodzenia. Więc czy z Amar’e czy bez… co to właściwie za różnica. Może to i nawet lepiej ? W tym sezonie Knicks wdrożali do gry tyle różnorodnych ustawień, że może trafią w końcu na to odpowiednie?

Amar’e zdobył dzisiaj 18 punktów na skuteczności 66% (6/9). Następny mecz w nocy z czwartku na piątek już w Madison.

 

 

 

Kopiuj link do schowka