Plotkarski bazar – odc. 7

Plotkarski bazar – odc. 7
Listopad 12 14:22 2012 Wydrukuj wpis

D.J. Mbenga /fot. Flickr

Gdzie podpisał kontrakt DJ Mbenga, za co zawieszony został DeMarcus Cousins i jak długo będzie pauzował Chase Budinger? Odpowiedzi na te pytania w poniedziałkowym wydaniu plotkarskiego bazaru.

DJ w Chinach

Qingdao Eagles poinformowali o podpisaniu kontraktu z DJ Mbengą, byłym mistrzem NBA z Los Angeles Lakers. Mbenga nie grał profesjonalnie w koszykówkę przez rok. W skróconym przez lokaut sezonie nie znalazł sobie pracodawcy, a przed obecnymi rozgrywkami nie załapał się do składu Dallas Mavericks. W nowej drużyni ezagra u boku Tracy McGrady’ego.

2 mecze Cousinsa

NBA zawiesiła na 2 mecze DeMarcusa Cousinsa za sprzeczkę z komentatorem meczów San Antonio Spurs, Seanem Elliottem. Cousins miał się niezbyt grzecznie odzywać do byłego zawodnika Spurs. Pierwsze spotkanie kary odcierpiał w niedzielę w meczu przeciwko Lakers. To już drugi zawodnik Kings, po Thomasie Robinsonie, który został zawieszony w tym sezonie.

[reklama]

Szpital w Minneapolis

Chase Budinger dołączył do grona kontuzjowanych zawodników Timberwolves. Niski skrzydłowy przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało zerwanie łękotki w lewym kolanie. Jeszcze w tym tygodniu zawodnik podda się operacji. Standardowa rehabilitacja w takich przypadkach trwa około 2 miesięcy. Wolves skontaktowali się już z agentami Josha Howarda i Mickaela Pietrusa w sprawie ewentualnego podpisania z nimi kontraktu.

Piotr Zarychta @ Twitter

  Tagi:
  Kategorie:
zobacz więcej wpisów

O autorze wpisu

Piotr Zarychta
Piotr Zarychta

Pierwszy raz NBA obejrzałem w 1991 roku. W 2011, czyli 20 lat później napisałem pierwszy tekst, otwierając ZkrainyNBA. Przez kilka miesięcy pisałem na 2taktach, by wrócić na stare śmieci. Nałogowo lubię wstawać za wcześnie dla 95% społeczeństwa, byle tylko obejrzeć jak 10 facetów próbuje trafić do kosza.

Zobacz więcej wpisów
Dodaj komentarz

0 Comments

Jeszcze nie skomentowano

Zostań tym, który rozpocznie konwersację.

Dodaj komentarz

Your data will be safe! Twój adres e-mailowy nie zostanie opublikowany. Także inne dane nie zostaną upublicznione trzecim stronom.
Wszystkie pola są obowiązkowe.