Plotkarski bazar – odc. 24

20/01/2013
Lindsey Hunter

Lindsey Hunter /fot. Flickr

Suns zdecydowali się na trenera tymczasowego, a Heat znaleźli zawodnika, który ma im pomóc w strefie podkoszowej. Z kolei w Memphis i w Utah rozważają oddanie swoich podstawowych podkoszowych.

Hunter kolejnym tymczasowym

Sponsor serwisu

Phoenix Suns dokonali wyboru trenera, który tymczasowo przejmie obowiązki Alvina Gentry’ego. Będzie to Lindsey Hunter, dla którego będzie to debiut na trenerskiej ławce. Przed tym sezonem został on zatrudniony jako specjalista do rozwoju indywidualnego zawodników. W trakcie kariery koszykarskiej rozegrał 17 sezonów, w których rozegrał 937 meczów. Ma na swoim koncie 2 tytuły mistrzowskie – w 2002 z Los Angeles Lakers i w 2004 z Detroit Pistons.

Ptaszek w Miami

Chris „Birdman” Andersen podpisał 10-dniowy kontrakt z Miami Heat. Będzie to dla niego szansa powrotu do NBA po półtora roku przerwy. W swojej dotychczasowej karierze rozegrał w NBA 482 mecze, w których notował średnio 5.4 punktu, 5.2 zbiórki i 1.6 bloku. Podobną umowę podpisał z Heat Jarvis Varnado, dla którego będzie to już drugi taki kontrakt.

[reklama]

Z-Bo zmieni otoczenie?

Kolejnym graczem Memphis Grizzlies, który może zmienić klub jest Zach Randolph. Informację taką podał Alex Kennedy z serwisu Hoopsports. Ma to mieć związek z decyzją o zostawieniu w składzie Rudy’ego Gaya. Randolph miałby trafić do Houston Rockets, ale dziennikarz nie podał informacji kto miałby powędrować w odwrotnym kierunku.

Millsap może odejść z Jazz

Silny skrzydłowy Utah Jazz, Paul Millsap, może zmienić klub w trakcie najbliższego miesiąca. Jak informuje serwis Fox Sports Ohio faworytami do pozyskania go w ramach wymiany są Brooklyn Nets, Milwaukee Bucks i Denver Nuggets. Najważniejszym zadaniem nowego pracodawcy jest podpisanie z nim nowego kontraktu, bo Millsapowi obecna umowa kończy się wraz z końcem obecnych rozgrywek.

Piotr Zarychta @ Twitter

Kopiuj link do schowka