Za tydzień dalej nie będziemy wiedzieli nic – terminarz w walce o miejsca 6-8
Heat_Pistons_9

Wstyd mi trochę za Pistons, bo o ile zwycięstwo z Cavaliers zakładałem wyłącznie na podstawie optymistycznego założenia, że LeBron będzie odpoczywał, o tyle poważna drużyna nie może mieć takich kwart jak czwarta Detroit przeciwko Toronto. No nie może. No po prostu nie. Van Gundy się zdenerwował. Znowu(ale pisanie w komentarzach, że Pistons nie daliby rady w PLK czy Pucharze Europy to przegięcie, nie mówiąc już o mieszaniu w to wszystko Pana Andrzeja Strejlaua). Ale wstyd mi też trochę za samego siebie, bo przy Pacers tydzień temu pomyliłem się przy wszystkich wynikach. Z drugiej strony jestem takim typem człowieka, który bardzo lubi myśleć, że ma rację i musi tutaj wklepać informację o tym, że Bucks i Heat są dokładnie w tym miejscu, w którym założyłem, że będą, a Bulls może nie są w takiej dupie jak myślałem, ale w jakiejś dupie są na pewno i nie widzę jak mieliby nam zagrozić w tym sezonie.

INDIANA PACERS(35-34)

20.03   B2B VS JAZZ- W(36-34)- Dwie rzeczy, która każą mi widzieć tutaj zwycięstwo Indiany- po All Star Game zawsze wygrywają po porażce plus dla Jazz jest to już czwarty mecz w czasie trasy wyjazdowej i dwa ostatnie przegrali.

22.03   3W4 @ 3W4 CELTICS- L(36-35)- Założenie tutaj, że jeżeli oba teamy są 3w4, to w gorszej sytuacji zawsze znajdują się goście.

24.03   VS NUGGETS- L(36-36)- 4 zwycięstwa Nuggets przed meczem z Rockets wystarczą mi do takiego typu.

26.03   VS SIXERS- W(37-36)- Myślę, że Sixers wreszcie powinni ogarnąć, że Sacramento wcale nie musi wyprzedzić dla nich Magic w odwróconej tabeli i sami postarają się jednak trochę zatankować.

MILWAUKEE BUCKS(34-35)

21.03   @ 3W4 TRAIL BLAZERS- L(34-36)- Po cichu pojedynek dwóch najgorętszych drużyn w lidze(8-2 w ostatnich 10 meczach), ale wydaje mi się, że długa trasa wyjazdowa w końcu da Milwaukee znać o sobie(plus Lillard jest świetny ostatnio).

22.03   B2B @ KINGS- L(34-37)- Karkołomny typ, ale to wciąż trasa wyjazdowa i back to back.

24.03   3W4 VS HAWKS- W(35-37)- Hawks przegrali trzy mecze z rzędu i co prawda mają jeszcze dwie szanse przed piątkiem na przerwanie tej serii, ale być może za tydzień będę tutaj analizował również ich terminarz.

26.03   VS BULLS- W(36-37)- Wiesz już co myślę o Chicago, nie są lepszą drużyną niż Bucks i stawiam, że w meczach z bezpośrednimi rywalami wypadną z dyskusji o play off.

DETROIT PISTONS(34-36)

21.03   @ NETS- W(35-36)- Jak bardzo byśmy nie narzekali, to jest must-win.

22.03   B2B @ B2B BULLS- W(36-36)- Jeśli zamierzasz oglądać to na żywo, to przygotuj się, że w czwartek rano będziesz żałował. Poza tym, jeśli mówimy o wyniku, jestem optymistą.

24.03   3W4 @ MAGIC- L(36-37)- Nie pytaj dlaczego, po prostu widzę jak to przegrywamy, idealny mecz dla nas na jakąś wpadkę.

MIAMI HEAT(34-36)

21.03   VS SUNS- W(35-36)- Suns tankują.

23.03   VS RAPTORS- L(35-37)- Pewnie jak zaufam Toronto to dostaną po dupie, a ja się znowu będę wstydził, ale muszę im zaufać po tym co robili w ostatnich dwóch meczach.

26.03   @ CELTICS- W(36-37)- 6 porażek Heat od połowy stycznia i nie mogę im dać dwóch porażek w tygodniu dopóki tego nie zobaczę.

CHICAGO BULLS(33-37)

21.03   @ RAPTORS- L(33-38)- Jak wyżej, optymistycznie patrzę na Toronto w tym tygodniu, trochę mi zaimponowali.

22.03   B2B VS B2B PISTONS- L(33-39)- Patrz wyżej.

24.03   3W4 VS SIXERS- W(34-39)- Sixers powinni tankować.

26.03   @ BUCKS- L(34-40)- Patrz wyżej.