pass

Pass? Just get the rebound

9 listopada 2016 by Robert Mazerant
swaggy p
Najlepszy tydzień od…

Jest listopad roku 2013. Kobe Bryant i Steve Nash przychodzą do klubowych placówek wyłącznie na zabiegi rehabilitacyjne, a Mike D’Antoni stara się coś ugrać P. Gasolem i zbieraniną graczy o... (Czytaj więcej)

30 października 2016 by Robert Mazerant
Walton Russell
Koniec marzeń o 82:0

Możemy się śmiać, ale spotkanie było do wygrania i byłaby to już druga wygrana z zespołem, który aspiruje do playoffów. Niestety zbyt wielu zawodników nie miało swojego dnia i nie... (Czytaj więcej)

28 października 2016 by Robert Mazerant
Lakers Clarkson Russell Walton Randle
Sam Harden to za mało

Minęła doba od pierwszego meczu w sezonie, a ja dalej siedzę z głupim uśmiechem przed monitorem i oglądam powtórki tego co się wydarzyło. Rockets grają koszykówkę opartą na jednym zawodniku.... (Czytaj więcej)

26 października 2016 by Robert Mazerant
D'Antoni Harden
Zaczynamy poważne granie

Wczoraj wystartowała liga, ale dla nas dopiero dzisiaj rusza sezon. Mamy przed sobą 82 spotkania i pewnie w 70 z nich nie będziemy faworytami. To dobrze i źle. Mając na... (Czytaj więcej)

16 października 2016 by Robert Mazerant
Lakers Warriors
Warriors vs Walton – Preseason #6

Luke już wygrał w te wakacje z Warriors w Summer League, ale pierwszy prawdziwy sprawdzian przeciwko byłej drużynie nadszedł dopiero dzisiaj. Nie mając do dyspozycji Jose Calderona i Lou WIlliamsa... (Czytaj więcej)

14 października 2016 by Robert Mazerant
Lakers Kings 13.10
Bronić zakazano – Preseason #5

O ile w każdym poprzednim spotkaniu można było chwalić jakiegoś obrońcę lub całą formację, tak teraz nie ma sensu szukać pojedynczych dobrych zagrań. Okazałoby się, że mieliśmy takie tylko w... (Czytaj więcej)

12 października 2016 by Robert Mazerant
Lillard vs Lakers
Lillard wyraźnie nas nie lubi. – Preseason #4

Co tu dużo pisać. Damian jest jednym z licznych w ostatnim czasie graczy, którzy uwielbiają śrubować indywidualne statystyki na naszym zespole. Atmosfera preseason nie pomogła i znowu był dla nas... (Czytaj więcej)

10 października 2016 by Robert Mazerant
D'Angelo Russell
Nie wiesz co zrobić? Rzucaj. – Preseason #3

D'Angelo Russell pokazał, że jeśli nie ma się lepszego pomysłu na akcje ofensywne, należy rzucać bez zawahania. D'Lo nie był w tej kwestii odosobniony w naszej drużynie, ale wyróżniał przez... (Czytaj więcej)

8 października 2016 by Robert Mazerant
Lakers Nuggets
Przegrana z Nuggets – Preseason #2

Luke Walton nie przestaje rotować składem i nie jest zainteresowany wygrywaniem w preseason za wszelką cenę. Przegraliśmy 97-101, ale w dużej mierze możemy to zwalić na piątkę, która grała ostatnie... (Czytaj więcej)

5 października 2016 by Robert Mazerant
LAL
„New Team, Same Dream” – Preseason #1

„Nowy zespół, to samo marzenie” jest naszym hasłem przewodnim na obecny sezon. Slogan piękny, ale będzie ciężko zrealizować to, co za sobą niesie i który powinien być celem na kolejne... (Czytaj więcej)