nuggiespl

NuggiesPL

10 kwietnia 2017 by Patrick Chodowski
Jusuf-Nurkic
Jednak nie

Nie oczekiwałem wiele, ale i tak smutno po tym jak Nuggets - tak jak robili to przez cały sezon - roztrwonili swoją przewagę w ostatnie 3 minuty meczu. Russell Westbrook... (Czytaj więcej)

8 kwietnia 2017 by Patrick Chodowski
jm
Nuggets pojechali równo z Pelicans, Jamal Murray powinien być w Playoffach

Będą wzloty i będą upadki, ale za rok od teraz duet Garego Harrisa z Jamalem Murrayem w podstawowej piątce Nuggets będzie lśnić co mecz tak jak lśnił dzisiaj pakując nad... (Czytaj więcej)

13 lutego 2017 by Patrick Chodowski
nurkic
Niedźwiedź z Bośni

Zdecydowałem się napisać coś o Jusufie Nurkicu, bo mimo wszystko była to dla mnie ważna postać w trakcie mojej usłanej różami kariery blogera. Mieszkam teraz na Malcie - śmiesznie małej... (Czytaj więcej)

31 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
ersan_0
Teraz rzuca Ilyasova

I historyczna szansa na znalezienie chociaż na moment w szanowanej ósemce drużyn...BILANS 14-19!!! (Czytaj więcej)

29 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
lol
Definicja szaleństwa

Ustalmy na wstępie, że skrót od prawie-triple-double to PTD. Będzie to przydatny skrót do opisywania kariery najlepszego point-centra w NBA, Nikoli Jokica. KAT i Jokic to dwóch z najlepszych młodych... (Czytaj więcej)

20 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
jokic
Just jokin’

Od 4 lat śledzę Nuggets praktycznie mecz w mecz doszukując się efektownych elementów gry, zrywów, kumulacji momentum, chęci i energii do wygrywania. Czasami zdarzało mi się więc napisać, że Brian... (Czytaj więcej)

18 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
will
A później będziemy sobie marzyć…

Wybór nr 7 w ostatnim drafcie był ostatnią laurką od Carmelo Anthony'ego dla swojej matczynej drużyny. Nie umiem w tym momencie jednoznacznie wskazać zwycięzcy tego dealu i być może sam... (Czytaj więcej)

16 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
porden
Jest plan

Denver Nuggets po powrocie z trasy po czeleściach ligi z bilansem 2-4 potrenowali dwa dni, pomyśleli, najedli się, popili... i rzucili Portland Trail Blazers 132 punkty. Wyobraźcie sobie, że to... (Czytaj więcej)

9 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
wall
My nie umiemy w koszykówkę

Mike Malone zapowiedział zmiany w S5 i ku mojej uciesze mecz rozpoczęli Nelson, Barton, Gallo, Arthur i Nurkic, co wygląda na bardzo odważny ruch ze strony trenera, ale Emmanuel Mudiay... (Czytaj więcej)

8 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
eh
Nuggets zepsuci

Nie piszę o wszystkich meczach, bo większość jest do siebie zbyt podobna. Obejrzałem mecz w Filadelfii i obejrzałem też mecz na Brooklynie. Ciemność. (Czytaj więcej)