nuggiespl

NuggiesPL

13 lutego 2017 by Patrick Chodowski
nurkic
Niedźwiedź z Bośni

Zdecydowałem się napisać coś o Jusufie Nurkicu, bo mimo wszystko była to dla mnie ważna postać w trakcie mojej usłanej różami kariery blogera. Mieszkam teraz na Malcie - śmiesznie małej... (Czytaj więcej)

31 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
ersan_0
Teraz rzuca Ilyasova

I historyczna szansa na znalezienie chociaż na moment w szanowanej ósemce drużyn...BILANS 14-19!!! (Czytaj więcej)

29 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
lol
Definicja szaleństwa

Ustalmy na wstępie, że skrót od prawie-triple-double to PTD. Będzie to przydatny skrót do opisywania kariery najlepszego point-centra w NBA, Nikoli Jokica. KAT i Jokic to dwóch z najlepszych młodych... (Czytaj więcej)

20 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
jokic
Just jokin’

Od 4 lat śledzę Nuggets praktycznie mecz w mecz doszukując się efektownych elementów gry, zrywów, kumulacji momentum, chęci i energii do wygrywania. Czasami zdarzało mi się więc napisać, że Brian... (Czytaj więcej)

18 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
will
A później będziemy sobie marzyć…

Wybór nr 7 w ostatnim drafcie był ostatnią laurką od Carmelo Anthony'ego dla swojej matczynej drużyny. Nie umiem w tym momencie jednoznacznie wskazać zwycięzcy tego dealu i być może sam... (Czytaj więcej)

16 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
porden
Jest plan

Denver Nuggets po powrocie z trasy po czeleściach ligi z bilansem 2-4 potrenowali dwa dni, pomyśleli, najedli się, popili... i rzucili Portland Trail Blazers 132 punkty. Wyobraźcie sobie, że to... (Czytaj więcej)

9 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
wall
My nie umiemy w koszykówkę

Mike Malone zapowiedział zmiany w S5 i ku mojej uciesze mecz rozpoczęli Nelson, Barton, Gallo, Arthur i Nurkic, co wygląda na bardzo odważny ruch ze strony trenera, ale Emmanuel Mudiay... (Czytaj więcej)

8 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
eh
Nuggets zepsuci

Nie piszę o wszystkich meczach, bo większość jest do siebie zbyt podobna. Obejrzałem mecz w Filadelfii i obejrzałem też mecz na Brooklynie. Ciemność. (Czytaj więcej)

3 grudnia 2016 by Patrick Chodowski
miked
Zgłaszam skargę

Chciałbym zgłosić zażalenie do Denver Nuggets za to, że za pieniądze, które dostają za grę w kosza, wyglądają jakby nie chcieli tego wcale robić. Krótko mówiąc, są na parkiecie żałośni.... (Czytaj więcej)

26 listopada 2016 by Patrick Chodowski
Denver Nuggets forward Nikola Jokic (15) gets hit in the head by Oklahoma City Thunder forward Jerami Grant (9) as he pulls down a rebound during the first quarter November 25, 2016 at Pepsi Center.
WYBUCHY EKSPLOZJE

OKC i Nuggets historycznie nie grają przeciwko sobie w defensywie, Thunder zwykli przyjeżdżać tu by się bawić. Ja wiem, Nuggets asystowali sobie 34 razy, Thunder 29 (18 Westbrooka) i jeszcze... (Czytaj więcej)