Znamy uczestników turnieju Iversona

2 dni temu pisaliśmy o tym, że Allen Iverson zorganizuje turniej charytatywny z udziałem gwiazd NBA. Dzisiaj pojawiła się ich lista, która wygląda naprawdę imponująco.

Co prawda nie ma tam wszystkich największych gwiazd, które zapewne zagrają w meczu organizowanym w tym samym czasie przez Dwighta Howarda, ale może właśnie dlatego ta rywalizacja będzie ciekawsza.

Wśród potwierdzonych graczy mamy: Amare Stoudemire’a, Kevina Duranta, Paula Pierce’a, Tyreke’a Evansa, Lou Williamsa, Hakima Warricka, Chauncey Billupsa, Ala Harringtona, Stephena Jacksona, Monta Ellisa, Coreya Maggette, Matta Barnesa, Davida Lee, Jamesa Hardena, Ryana Hollinsa, Kyrie Irvinga, Kemba Walkera, Derricka Williamsa, Marcusa Morrisa i Tony Allena.

Lista jest naprawdę ciekawa i mimo, że zabraknie ekstraklasy gwiazd, to wiele nazwisk będzie ciekawych. Mnie osobiście najbardziej interesuje jak na tle tych graczy zaprezentuje się właśnie Iverson, który mówił, że chciałby wrócić do NBA. To może być dla niego szansa i jednocześnie ewentualna przepustka.

Komentarze

komentarzy