Znamy składy charytatywnego meczu w Miami

Niedawno pisałem o charytatywnym meczu, który odbędzie się dziś wieczorem w Miami na Florydzie. Można powiedzieć, że będzie to mecz gwiazd ponieważ wystąpią same gwiazdy NBA. Wiemy też w jakich składach odbędzie się mecz.

Drużyna, której kapitanem jest LeBron James : Chris Bosh, Jamal Crawford, Kevin Durant , Jonny Flynn, Rudy Gay, Damon Jones, Rajon Rondo, Russell WestbrookLou Williams i sam LeBron.

Drużyna, której kapitanem jest Dwyane Wade : Caron Butler, Mario Chalmers, Eddy CurryWesley Matthews, Chris Paul, Carmelo Anthony, Amare Stoudemire, John Wall, Dorell Wright i Wade.

Mecz rozpocznie się o godzinie 19:30 czasu miejscowego. Transmisja ma odbywać się w lokalnej telewizji i na stronie www.CBSMiami.com

Trudno stwierdzić kto ma tutaj przewagę. James, Rondo i Durant to bardzo porządni zawodnicy, ale Wade, Anthony i Stoudemire nie są gorsi. To będzie pierwszy mecz z tak wielką liczbą gwiazd NBA na parkiecie. Warto wspomnieć, że bilety na ten mecz rozeszły się w dwie godziny. Jak już pisałem we wcześniejszym newsie o tym meczu, grać będą na uczelni, w której trenerem jest sam Isiah Thomas. Pieniądze zebrane podczas meczu zostaną przekazane na uczelnię na Florydzie aby pomóc uczniom w nauce.

Tak więc zapraszam do oglądania, bo jeśli sezon się nie rozpocznie (co jest wielce prawdopodobne) to takich meczy będzie niewiele.

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też:

Planowany mecz z wieloma gwiazdami NBA

Komentarze

komentarzy