Zawodnicy do Iranu i Izraela

Zawodnik Boston Celtics, Avery Bradley wybiera się do Izraela, a center Grizzlies, Hamed Haddadi planuje powrót do ojczystego kraju, którym jest Iran.

Żaden z tych zawodników nie jest znacząco rozpoznawany w NBA, są bo są. Bradley rzuca 1,7 PPG, a Haddadi nieznacznie lepiej 2,4 PPG.

Mimo tych niezwykłych zdobyczy punktowych i ogólnej gry, jakieś kluby są nimi zainteresowane. Avery Bradley podpisuje kontrakt z Hapoel Jerozolima. W kontrakcie ma być klauzula, która pozwoli zawodnikowi na powrót do NBA po zakończeniu lockoutu.

26 letni Hamed Haddadi jest zainteresowany grą w drużynie Mahram Teheran. Nie wiadomo jednak czy zawodnik Grizzlies będzie miał w kontrakcie taką klauzulę jak wyżej wspomniany kolega Bradley. To może być czynnikiem, który wpłynie na decyzję Hameda. Niektórzy mogą znać tego zawodnika z niedawno rozgrywanych mistrzostw Azji, w których niestety nie poprowadził swojej reprezentacji do mistrzostwa.

Jak już mowa o kontraktach poza USA, to ostatnio głośno było o Bryancie i Włoskiej drużynie Virtus Bologna. Na razie sprawa ucichła i trzeba czekać na jakieś informacje od menadżera Bryant’a. O wszystkim na bieżąco będziemy informować.

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też :

Carlos Delfino odrzuca oferty kontraktów

Włoski klub ciągle pracuje nad podpisaniem Bryant’a

Kobe na 95% we Włoszech

Komentarze

komentarzy