Włoski klub ciągle pracuje nad podpisaniem Bryant'a

O jednym zawodniku mimo lockoutu jest wyjątkowo głośno. W to lato miał już podpisać kontrakt z Besiktasem ale do niczego nie doszło. Teraz stara się o niego Włoski klub Virtus Bologna. Ten zawodnik to Kobe Bryant.

Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Kobe prawdopodobnie podpisze kontrakt we Włoszech. Mijają dni, a sprawa wygląda podobnie jak ze wspomnianym Besiktasem. Kobe na pewno nie narzeka na brak pieniędzy ale o utrzymanie formy może być trudno. Sezon prawdopodobnie zostanie skrócony więc nic nie stoi na przeszkodzie aby podpisać kontrakt. Kobe Bryant to nie byle jaki zawodnik i nie będzie grał za grosze. Ostatnie wiadomości głoszą o tym, że potrzebne pieniądze już są zebrane. Prezydent klubu Virtus Bologna, Claudio Sabatini mówi ,, Jestem pewny, że możemy podpisać Bryant’a„.

Kontrakt Bryant’a będzie warty $3 miliony za 10 meczy.

Nie tylko klub ale i cała liga Włoska chce lidera LA Lakers. Podobno planowana jest zmiana kalendarzu aby umożliwić Virtus Bologna pięć pierwszych meczy w ich hali (chodzi o to aby nie było wyjazdowych meczy). Te 5 meczy ma być z najlepszymi drużynami w lidze, mniejsze kluby Cremona i Varese niechętnie patrzą na zmianę kalendarza.

Przedstawiciel ligi mówi ,, Cała liga pracuje aby umożliwić Virtus Bolonia dobić targu z Bryant’em. To może mieć kluczowe znaczenie dla zwiększenia popularności Włoskiej koszykówki „.

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też :

Kobe na 95% we Włoszech

Kobe się bawi

Kobe podwaja stawkę

Kobe może zarobić 600 tys dolarów za mecz

Komentarze

komentarzy