Warriors mogą zorganizować mecz charytatywny

Lokaut w pełni, czas spotkań charytatywnych coraz bardziej na czasie. Pisaliśmy już o pomyśle Carmelo Anthony’ego, teraz gracze Golden State Warriors podłapali ten pomysł i chcą zorganizować spotkanie dla swoich kibiców.

W meczu miałyby się zmierzyć dwa teamy Warriors – ten obecny i ten z sezonu 2006/07 kiedy to Wojownicy pokonali w pierwszej rundzie playoffs Dallas Mavericks eliminując ich będąc na ósmym miejscu po sezonie zasadniczym.

Informację tą podała strona CSNBayArea.com. W drużynie z 2007 roku zagraliby Baron Davis, Matt Barnes, Jason Richardson, Stephen Jackson, a może nawet Al Harrington. Ich drużyna nazywałaby się We Believe, dokładnie tak jak hasło, które wtedy królowało w ich hali podczas serii z Mavericks.

Dla tych, co nie pamiętają był to jedyny raz w ciągu ostatnich 17 lat kiedy Warriors awansowali do playoffs i od razu zrobili największą niespodziankę pokonując Mavericks, którzy zakończyli regular season z wynikiem 67-15.

Po przeciwnej stronie zagrają Monta Ellis i Stephen Curry jako liderzy nowych Warriors. Mecz miałby być rozegrany 29 października w San Jose. Ja już się nie mogę doczekać, bo byłem wielkim fanem Warriors w tamtym czasie, którzy grali jak dla mnie koszykówkę z innej planety. Poniżej kilka fragmentów z tamtego sezonu Warriors.

 

Śledź autora tekstu na Twitterze

Czytaj też:

Carmelo też zorganizuje mecz charytatywny

Team Wade’a wygrał z drużyną LeBrona

Znamy składy charytatywnego meczu w Miami

http://zkrainynba.pl/?p=4844

Komentarze

komentarzy