Team Wade'a wygrał z drużyną LeBrona

Dopytywaliście się nas w komentarzach i na chacie o wynik spotkania pomiędzy drużynami Dwyane’a Wade’aLeBrona Jamesa w meczu rozegranym w sobotę. Jak już wiecie wygrał zespół tego pierwszego 141:140. Poniżej relacja z tego spotkania.

Obie drużyny rozpoczęły z nastawieniem pokazania jak najbardziej widowiskowej gry i tak też było przez trzy kwarty. Co chwilę wsady, alley-oopy, trafiane trójki. Kibice świetnie się bawili, zawodnicy także. Nawet Rajon Rondo, który parokrotnie został wybuczany przez kibiców Heat. W momencie gdy któryś z nich krzyknął Boston Sucks, rozgrywający Celtów bardzo się roześmiał.

Po trzech kwartach wynik był bliski remisu i zawodnicy, którym ewidentnie brakuje rywalizacji zaczęli walczyć o wygraną. W pewnym momencie obie drużyny walczyły o każdą piłkę, a widzowie dali się temu porwać i nawet zaczęli skandować za udaną obroną. Na 2 sekundy przed końcem Carmelo Anthony celnym rzutem za trzy doprowadził do dogrywki.

W dodatkowych 5 minutach gry decydujące punkty rzucali Wade, Amare Stoudemire i James Harden. Najważniejsze jednak było to, że zebrano 100 tys dolarów na fundację Isiah Thomasa. Poniżej macie wideo z tego spotkania. Miłego oglądania. Nie wiem niestety czemu nie działa dźwięk. Jak tylko znajdę w lepszej wersji to wrzucę.