Sebastian Telfair chce grać o mistrzostwo

W trakcie ligi lokautowej zawodnicy próbują utrzymać formę i podtrzymują w ten sposób swoją potrzebę rywalizacji. Niektórzy z nich potrafią przy tym bardzo barwnie opowiadać o grze i swoich planach na przyszłość. Szkoda, że kończy się tylko na opowieściach. Pamiętajmy tylko, że lokaut nie będzie trwał wiecznie.

Sebastian Telfair, uważany przez wielu za niespełniony wielki talent jak dotąd grał w drużynach z niskich rejonów tabeli NBA. Teraz jednak chciałby zmienić otoczenie i powalczyć o coś jako drużyna: „Mam listę drużyn, w których chciałbym grać w głowie. Te zespoły to te, które mogą powalczyć o mistrzostwo co roku. Patrząc jak to zrobili w ostatnim sezonie Dallas Mavericks, złożyłem im gratulacje, ale jestem zazdrosny. Dallas jest na tej liście, mają w tej chwili złoto.”

Jak powiedział jego agent liczą na to, że znajdą dobre miejsce na przyszły sezon. Telfair nie gwarantuje jednak zbyt dobrego poziomu, co pokazały ostatnie sezony, gdy nie potrafił się przebić nawet do pierwszej piątki tak słabej drużyny jak Minnesota Timberwolves.

Życzę mu jak najlepiej, ale rozsądne drużyny nie wezmą go raczej pod uwagę jako dobrego backup point guarda.

Komentarze

komentarzy